Adana Yılbaşı Programları 2015

Adana Yılbaşı Programları 2015; Adana yılbaşı programları, Adana’nın gözde eğlence mekânlarının yer aldığı Seyhan Baraj Yolu civarında yoğunlaşacak. Adana’da eğlencenin kalbinin attığı Seyhan Baraj Yolu civarı, eğlence mekânlarının da değişmez adresi.

Adana Yılbaşı Programları 2015

Yılbaşını Adana’da geçirecek olanlar için kent merkezinde yer alan büyük park, tüm halkın eğlenceye katılabileceği bir merkez olacak. Merkezde düzenlenecek çeşitli eğlencelere, ekonomik olarak her sınıftan insanın katılması bekleniyor. Öğrencilerden işçilere, dar gelirliden yılbaşını dışarıda geçirmek isteyenlere kadar herkesin buluşma noktası olacak olan merkez park, ücretsiz eğlencenin tadının çıkarılabilecek bir yer olacak. Yılbaşını kapalı mekânlarda geçirmek isteyenler içinse Adana yılbaşı programları listesi epey geniş. 80 tl’den 200 tl’ye kadar fiyat listeleri ile birçok mekân, Adana’da yılbaşı eğlencelerine katılabilme fırsatı sunuyor.

Hotel İnci Natali Club Bar, yılbaşını yetişkinler olarak baş başa geçirecekler için iyi bir seçenek. Kişi başı 80 tl fiyatı, zengin soğuk ve sıcak aperatif menüsü, limitsiz yerli içki imkânı ve çeşitli dans gösterileri ile Natali Club Bar, yılbaşının kaliteli eğlenceyle geçirilebileceği bir yer. Ayrıca fantezi müziğin önemli temsilcilerinden Nigar da yılbaşında Natali Club Bar’da sahne alacak. Erken saatlerde başlayacak eğlence, gece 3 ila 4’e kadar devam edecek.

Adana yılbaşı programları içerisindeki bir diğer seçenek ise Lagos Restaurant. Yılbaşına özel paket program yapan Lagos Restaurant, ordövr tabağı, salatalar, arasıcaklar ve ana sıcak, limitsiz içki ve eğlence dâhil fiyatını 175 tl olarak belirledi. Üstelik düzenlenecek olan fasıl, geleneksel hediye çekilişi, çocuklar için Noel baba ve yetişkinler için çıkacak olan dansöz de eğlencenin doludizgin yaşanabilmesine vesile olacak.

Seyhan Uptown’da düzenlenecek yeni yıl balosu da Adana yılbaşı programları içerisinde yer alan bir diğer faaliyet. Kişi başı 200 tl olacak seçkin eğlence faaliyeti, fasıl programı, dansöz ve kaliteli orkestrası ile ilgi çekici bir seçenek.

Ayrıca Wu Mila Lounge&Bar’da yer alacak maskeli parti de Uptown’u ilginç kılan bir diğer özellik.

Adana’da yaşayanlar ve yılbaşında Adana’da olacaklar için herkese ve her kesime uygun bir mekân ve eğlence bulmak mümkün.

Adana Yılbaşı Programları Foto Galerisi

Bir önceki yazımız olan Alanya Yılbaşı Programları 2015 başlıklı makalemizde Alanya Yılbaşı Programları, Alanya Yılbaşı Programları 2015 ve Alanya Yılbaşı Programları Foto Galerisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Google Aramaları:

бабочка картинки,gine,модель солнечной системы фото

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Moritanya Nerede – Moritanya Gezilecek Yerleri

Moritanya Nerede – Moritanya Gezilecek Yerleri; Kuzeybatı Afrika’da yer alan Moritanya, kuzeyinde Batı Sahra, kuzeydoğusunda Cezayir, güneybatısında Senegal, batısında ise...

Kapat