Alanya Yılbaşı Programları 2015

Alanya Yılbaşı Programları; Yılbaşını Alanya’da geçirecek Alanyalılar ve dışarıdan Alanya’ya gidecekler için Alanya’da eğlencenin kalbinin Atatürk Caddesi, Dimçayı ve Gazipaşa civarında attığını söylemek mümkün. Alanya yılbaşı programları da saydığımız bu mekânlarda yoğunlaşacak.

Alanya Yılbaşı Programları 2015

Türkiye’nin turistik gözbebeği Alanya, yılbaşında da hem Alanyalılar, hem de yerli yabancı turistlerce tercih edilebilecek gözde yerlerden biri olacak. Alanya’da gece hayatının oldukça renkli geçtiği Gazipaşa, Dimçayı ve Atatürk Caddesi civarı, gerek dış mekânlarda yapılacak ekonomik yılbaşı faaliyetleriyle, gerekse kapalı mekânlarda çeşitli fiyat tarifeleri ile düzenlenecek eğlencelerle göz doldurmaya devam edecek.

Alanya yılbaşı programları içerisinde hem öğrencilere, hem dar gelirli ailelere, hem de maddi imkânları iyi olanlara yönelik eğlenceler bulmak mümkün. Turizmin de gözde yerleşim yerlerinden Alanya’da yılbaşında program düzenlemeyen mekân neredeyse yok. Mevsimin kış olması dolayısıyla otellerde doluluk oranı çok düşük. Bu sebepten oteller yılbaşı organizasyonları ve konaklama için çok cazip fiyat paketleri uygulamakta.

Beach Club Doğanay da bu işletmelerden biri. Hem harika bir yılbaşı partisi, hem sabahlara kadar eğlence, hem de konaklama imkânları tanıyan Beach Club Doğanay, 102 ila 81 tl arasında fiyat seçenekleri sunmaktadır. Ayrıca barlar, publar, türkü bar ve kafeler de cazip fiyatlarla yılbaşı eğlence programları düzenleyecek.

Bu barlardan en seçkinleri arasında yer alan James Dean Bar, yıl boyu Alanya gece hayatının vazgeçilmez mekânlarından biri olmaktadır. Yılbaşı gecesi de eğlencenin doruklarına çıkmak isteyenler için harika bir seçenek olan James Dean Bar, gerek DJ performansları, gerekse dansçılarının becerileri ile Alanya yılbaşı programları arasında en seçkinlerinden biri olacağa benziyor. Akşam saatlerinde başlayacak James Dean Bar yılbaşı eğlence programı, sabahın erken saatlerine kadar devam edecek. Tüm bu eğlence mekânlarının bolluğuna ve yılbaşının en iyi kutlandığı yer olmasına rağmen Alanya’da 2015’in ilk saatlerinde hangi sanatçının hangi mekânda boy göstereceği hakkında henüz bir açıklama bulunmuyor.

Siz de yılbaşını Alanya yılbaşı programlarından birine katılarak geçirmeyi isterseniz, seçenek sayısı oldukça fazla. Alanya otelleri, disko, bar ve pubları, tüm önemli restaurantlar, yılbaşında sizlere hizmet verecek.

Alanya Yılbaşı Programları Foto Galerisi 

Bir önceki yazımız olan Çeşme Geceleri - Çeşme Gece Hayatı başlıklı makalemizde Babylon Alaçatı, Çeşme Gece Club ve Çeşme Gece Hayatı hakkında bilgiler verilmektedir.

Google Aramaları:

бабочки картинки фото,orhun yazıtları resimleri

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Adana Yılbaşı Programları 2015

Adana Yılbaşı Programları 2015; Adana yılbaşı programları, Adana’nın gözde eğlence mekânlarının yer aldığı Seyhan Baraj Yolu civarında yoğunlaşacak. Adana’da eğlencenin...

Kapat