Feshane’ye Nasıl Gidilir

Uluslararası fuar, kültür ve kongre merkezi olarak hizmet veren Feshane, İstanbul’da Haliç kıyısında yer almaktadır. Her mevsimde, her dönemde farklı etkinliklere ev sahipliği yapan mekan, Ramazan aylarında bambaşka bir havaya bürünmekte olup; İstanbulluların bu ayda ve her zaman en çok ziyaret ettiği yerler arasında yer almaktadır.

Feshane’ye Nasıl Gidilir

Feshane ulaşım açısından son derece rahat ve bol seçenekli bir konumda yer almaktadır. Şahsi araçlar ile E-5 ve TEM otoyolunu takiben ulaşım mümkün olduğu gibi, karşı yakadan deniz yolu ile de erişim söz konusudur. Eyüp İskelesine Üsküdar’dan şehir hatları vapuru ile saat başı düzenlenen seferler ile ulaşılabilmektedir. Eyüp İskelesi Feshane’ye çok yakın bir mesafede yer almaktadır. Ayrıca, Feshane’nin özel iskelesine şahsi deniz taşıtları ile de yanaşmak mümkündür.

Feshane Nerede Nasıl Giderim

Toplu taşıma da önemli bir seçenek teşkil etmektedir. İETT otobüsleri ve metrobüs ile ulaşım mevcuttur. Birçok güzergahta sefer gerçekleştiren otobüsler ile Feshane durağında inmek suretiyle erişim gerçekleşmektedir. Ayrıca, Halıcıoğlu durağında inmek kaydı ile metrobüsle de Feshane’ye gidebilirsiniz. Tramvay ile gitmek istenirse Bayrampaşa durağında inmek gerekecektir.

Feshane Resimleri

Bir önceki yazımız olan Manavgat Gezilecek Yerler başlıklı makalemizde Manavgat, Manavgat Foto Galerisi ve Manavgat Gezilecek yerler hakkında bilgiler verilmektedir.

Google Aramaları:

feshaneye nasıl gidilir,eyüp feshane iskelesi,BAĞCILARDAN FESANEYE NASIL GİDERİM

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Eymir Gölü Nasıl Gidilir

Denizsiz başkentimiz Ankara’da, doğal olarak su kenarları, içinde su olan her türlü seçenek son derece cazip kabul edilmektedir. Bu cazip...

Kapat