Gölyazı Otelleri

Bursa’nın son günlerde hızla artan popülaritesi ile en güzel beldelerinden olan Gölyazı; Bursa- İzmir karayolu üzerinde, Uluabat Gölü kıyısında bir yarımada üzerinde yer almaktadır. Son derece güzel, şirin mi şirin bir kasabadır Gölyazı. Her yıl düzenlenen Leylek Şenliği ile ünlü olan beldede geçim kaynağı, balıkçılık ve de zeytin yetiştiriciliğidir.  Beldeye artan ilginin sonucu öne çıkan konaklama ihtiyacı, belde etrafındaki Gölyazı otelleri ile karşılanmaktadır.

Gölyazı Otelleri

Holiday Inn Bursa: Birbirinden konforlu 131 odası ile hizmet veren otelde unutulmaz güzellikte günler geçirmeniz mümkündür. Otel, kentin birçok önemli tarihi ve turistik yerine eşit mesafede bulunan konumu ile ulaşımı kolay bir gezi güzergahının merkezini teşkil etmektedir.

Adres: Uludağ Üniversitesi, Görükle Kampüsü, Bursa.

Telefon: 0.224.442 85 40.

Gönlüferah Hotel: Şehir merkezinde yer alan otel, Gölyazı’ya yaklaşık 30 Km mesafede yer almaktadır. Termal otel özelliğine sahip olan tesis 70 odası ile hizmet vermektedir.

Adres: Çekirge Mahallesi, 1. Murat Caddesi, No:22, Bursa.

Telefon: 0.224.233 92 10.

Gölyazı’na 30 Km kadar uzaklıkta yer alan şehir otellerinin diğerlerinden bazıları şu şekildedir:

  • Sheraton Bursa Hotel
  • Aloft Bursa Hotel
  • Crowne Plaza Bursa
  • Tiara Thermal & SPA Hotel
  • Hotel Gold Majesty
  • Boyugüzel Termal Hotel
  • Çekirge Termal Otel, vb.

Gölyazı Otelleri Foto Galerisi

Bir önceki yazımız olan Amerika Birleşik Devletleri Gezilecek Yerler başlıklı makalemizde Amerika Birleşik Devletleri Foto Galerisi, Amerika Birleşik Devletleri Gezilecek Yerler ve Amerika Gece Hayatı hakkında bilgiler verilmektedir.

Google Aramaları:

bursa gölyazı köyü otelleri,golyazi otelleri

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Bolu Otelleri

Batı Karadeniz Bölgesinin en güzel illerinden biri olan Bolu, yaz aylarında ayrı güzel, kış aylarında da ayrı güzel kentlerden biridir....

Kapat