İstanbul Yılbaşı Programları 2015

İstanbul Yılbaşı Programları 2015; Her yıl olduğu gibi bu yıl da İstanbul’un dört bir köşesinde muhteşem İstanbul yılbaşı programları düzenlenmektedir. Kadıköy’den Taksime pek çok yerde hem mekânlarda hem de sokaklarda partiler verilmektedir.

İstanbul Yılbaşı Programları 2015

Müziğin güçlü sesi Funda Arar yılbaşı gecesi Wyndham Grand İstanbul’u coşturacak. Türk ve dünya mutfağının birbirinden eşsiz lezzetleri ile donatılmış menü, mükemmel müzik ziyafeti, değişik ve harika eğlenceleri ile Wyndham Grand yeni yıla girmenin en iyi yolu.

<<<  İstanbul Yılbaşı Programları 2015  >>>

The Grand Tarabya ise yeni yıla Candan Erçetin ile merhaba diyecek olan mekândır. 1000 kişilik ihtişamlı balo salonunda hazırlanan yılbaşı kutlaması mükemmel bir yılbaşı yemeği ile başlamakta. Yerli ve yabancı pek çok lezzetin bir arada sunulduğu yemek, limitsiz içecek, muhteşem gösteriler ve konforlu konaklama sonrasında mükemmel yeni yıl brunchının fiyatı 295 Euro’dan başlamakta. Grand Tarabya’nın kendini özel hissetmek isteyenler için ve özellikle de gençler için bir diğer yılbaşı programı seçeneği de Diba Bar’dadır. Eşsiz boğaz manzarasında ünlü DJ’lerle sabaha kadar eğlenmenin coşkusunu yaşamak oldukça keyif verici olacaktır.

İstanbul’da gece hayatının nabzının attığı mekân Hilton Convention’dur. İstanbul yılbaşı programları arasında oldukça önemli bir yere sahip olan ve oldukça fazla rağbet gören mekân, pek çok ünlüyü bir arada ağırlamakta. Türkiye’nin en iyi prodüktör DJ’lerinin yer aldığı gecede eğlence muhteşem olacak. Doğukan Manço ve Ozan Doğulu gibi ünlü DJ’lerin sahneyi yıkacağı gecede Ece Seçkin ve Erdem Kınay da sahne alacak. Sabahın ilk ışıklarına kadar eğlencenin süreceği mekân gruplarda indirim de yapmakta. Kişi başı 129 TL olan eğlenceye pek çok içecek de dâhildir.

İstanbul’un elit kısmının gidebileceği oldukça lüks mekânlardan olan Çırağan Palace Kempinski, üç farklı yılbaşı kutlama programı hazırlamıştır. Çırağan balo salonunda yapılacak olan kutlama leziz yemekler ve muhteşem bir eğlenceyi içermektedir. Laledan Restoran’da ise canlı müzik ön planda tutulmuştur. Bir başka mekân olan Tuğra Restoran’da ise Osmanlı mutfağı hâkimdir. Eşsiz ve lezzetli bir yemeğin ardından da after partiye devam etmek mümkündür. Fiyatlar ise kişi başı 500 liradan başlamaktadır.

Bir önceki yazımız olan İstanbul Otelleri Yılbaşı Programları 2015 başlıklı makalemizde Conrad Otel, Doubletree Bye Hilton Moda ve Hilton Convention Hall hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
İstanbul Otelleri Yılbaşı Programları 2015

İstanbul Otelleri Yılbaşı Programları 2015; İstanbul otelleri yılbaşı programları kapsamında yüzlerce farklı mekan birbirinden güzel eğlence programları hazırlamışlardır. Özellikle de...

Kapat