Kıbrıs Yılbaşı Programı 2015

Kıbrıs Yılbaşı Programı 2015
13 Aralık 2014 tarihinde eklendi, 644 kez okundu.

Kıbrıs Yılbaşı Programları 2015; Yılın her döneminde eğlencenin nabzını tutan Kıbrıs, yeni yıla girerken de yine doludizgin eğlenceye imza atacak. Kıbrıs yılbaşı programları bu yıl da yeni yıla merhaba demenin en iyi yolu olacak.

Kıbrıs Yılbaşı Programları 2015

Pek çok ünlü sanatçının sahne alacağı Kıbrıs yılbaşı programları her yıl olduğu gibi bu yıl da eğlenceye tüm hızıyla devam edecek. Girne’de bulunan Cratos Premium Hotel yeni yıla muhteşem Serdar Ortaç konseri ile girecek. Fasıl grubu ve dansözlerin de sahnede yerini alacağı gecede 2 gece konaklama, uçak ve diğer transferler de dâhil fiyat 2131 lira olacak.

Eğlencenin bir başka mekânı da Gülben Ergen’in sahne alacağı Grand Pasha Hotel. Akdeniz’in mavisi ile Beşparmak Dağlarının eşsiz manzarasına sahip olan mekânın galaya katılım ücreti sadece 150 TL’dir.

<<<  Kıbrıs Yılbaşı Programları Burada  >>>

Bir başka ünlü ile yeni yıla merhaba diyen mekân da Kaya Artemis Resort’tur. Aşkın Nur Yengi ile yeni yıla girecek olan müşteriler pek çok etkinliği ve eğlencenin bir arada sunulduğu gecede 2 gece konaklamalı olarak 1.091 TL ödeyecekler.

Girne’nin eşsiz mekânlarından olan Malpas Hotel’de yılbaşı gecesinde Ebru Gündeş’i konuk edecek. Girne’ye hâkim manzarası, modern dokusu ve eşsiz eğlenceleri ile yeni yıl kutlamalarında devrim yaratacak olan mekân casinosu ile de konaklayanlara keyif vermektedir. Farklı bir yılbaşı geçirmek isteyenler için 2 gece konaklamalı, yol ve diğer masraflar da dâhil olmak üzere 1700 lira olan fiyatı da unutulmaz bir tatil için bulunmaz bir fırsat olacaktır.

Yeni yıla girerken bir sanatçı ile yetinmem diyenlere de Merit Park Hotel kapılarını açmakta. Ünlü şarkıcı Linet ve Soner Sorgun’un sahne alacağı gecede oryantallerin sultanı Asena’da sahneyi paylaşacak bir diğer isim olacak. Leziz yemekleri, üst düzey servisi, spa merkezleri ve inanılmaz eğlencenin tadı damağınızda kalsın istiyorsanız siz de Merit Park Hotel’den yerinizi erken rezervasyonla ayırtınız.

Muhteşem sesiyle kulakların pasını silerken muhteşem danslarıyla da gözlere bayram ettiren Petek Dinçöz’ün sahne aldığı Merit Crystal Cove Hotel de Kıbrıs yılbaşı programları arasında muhteşem bir eğlenceye imza atmakta.

Bir önceki yazımız olan Yılbaşı Programları 2015 başlıklı makalemizde Champs-Elysees Bulvarı, Lido ve Moulin Rouge hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Yeni Yıl Programları 2015

Yeni Yıl Programları 2015; Yeni yıl programları ülkelere ve şehirlere göre değişmektedir. Fakat dünyanın en önemli ve büyük şehirlerinde yeni...

Kapat