Marmaris Yılbaşı Programları 2015

Marmaris Yılbaşı Programları 2015
16 Aralık 2014 tarihinde eklendi, 286 kez okundu.

Marmaris Yılbaşı Programları 2015; Marmaris yılbaşı programlarını hızla hazırlamaya devam eden mekânlar yeni yıla eğlenceli bir şekilde girmenizi sağlamak için uğraşmaktadırlar.

Marmaris Yılbaşı Programları 2015

Muğla’nın Marmaris ilçesinde belediye tarafından düzenlenen yılbaşı kutlaması yerli ve yabancı pek çok insanı 19 Mayıs Gençlik Meydanı’nda toplayacak. Saat 21.00 ile 01.00 arasında yapılacak olan kutlamalar halka açık ve ücretsiz bir eğlenceye dönüşecek. Yerel sanatçılar ve DJ’lerin sahne alacağı gecede tempo hiç düşmeyecek. Renkli ışıklar ve çam ağaçları ile süslenen meydanda Ege Devlet Konservatuarı öğretmenlerinin oluşturduğu grup Medcezir’de sahne alacak. Çeşitli dans gruplarının da gösteriler yapacağı gece saatler gece yarısını gösterirken havai fişek gösterileri ile aydınlanacak.

<<<  Marmaris Yılbaşı Programları Burada  >>>

Marmaris’in gözde mekânlarından olan Netsel Marina’da kutlanan yılbaşı gecesinde ise yapay kar, Pioneer Pro DJ Akademinin ve Hakan Doğanay grubunun hareketli şarkıları yer almakta.

Mersoy Exclusive Aqua Resort Hotel ise açık ve kapalı mekân kutlamaları ile eğlenceyi zirveye taşımakta.

Marmaris Martı Resort’da ise canlı performanslar, eşsiz lezzetteki yemekler, yılbaşı özel gala programı ile eğlencenin tadına varacaksınız. Jazz gitar eşliğindeki yılbaşı yemeğinin ardından Cem Moreno ve Sibel Tepe ile Latin ritimlerine hayran kalacaksınız. Oryantal Show, havai fişek gösterisi ve pek çok farklı eğlence ile kendinizi yıldızların üzerinde bir partide hissedeceksiniz. Yeni yılın ilk sabahında ise akordeon eşliğinde sizi bekleyen harika bir brunch var. Kişi başı 220 TL olan fiyatı ile Marmaris Martı Resort bu yıl sizi muhteşem bir yılbaşı kutlamasına davet ediyor.

Yılbaşını kapalı mekânlarda kutlamak istemeyenler için ise yat turları alternatif olmaktadır. Highgent Disco tarafından düzenlenen muhteşem yılbaşı eğlencesi önce yat turu ile başlamakta. Yerel DJ ile coşacağınız ve denizle bütün olacağınız kutlama gece yarısındaki havai fişek gösterisinin ardından discoya taşınmakta. Sabahın ilk ışıklarına kadar da Highgent Disco’da eğlence sürmekte.

Elegance Hotels İnternational ise Marmaris yılbaşı programlarının diğer bir seçeneği durumunda. Butik hizmeti, lüks odaları ve muhteşem konforuyla konaklama sağlayan mekân eğlenceli bir gecenin ardından yeni yıl brunch’ı ile sizlere veda etmekte.

Tüm dünyada oldukça gösterişli kutlanan yeni yıl Marmaris yılbaşı programları ile de eğlenceyi devam ettirmekte.

Bir önceki yazımız olan Aydın Yılbaşı Programları 2015 başlıklı makalemizde Aydın Yılbaşı, Aydın Yılbaşı Programları ve Aydın Yılbaşı Programları 2015 hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Aydın Yılbaşı Programları 2015

Aydın Yılbaşı Programları 2015; Yılbaşını Aydın’da geçirecek olanlar için Aydın yılbaşı programları, eğlence mekânlarının yoğun olduğu Kuşadası civarında yoğunlaşacak. Kuşadası’nda...

Kapat