Pattaya Gezilecek Yerleri ve Gece Hayatı

Değerli gezilecekyer.org takipçileri bugün sizlerle, Tayland gezilecek yerler listesinin en önemli şehirlerinden biri olan ve muhteşem doğal güzellikleri yanında 24 saat boyunca yaşayan dinamizmi ile eğlencenin sınır tanımadığı, çılgınlığın ve sıra dışılığın en üst düzeyde yaşandığı dünyanın ünlü gece hayatı mekanlarının olduğu Pattaya’dayız.

Pattaya Nerededir?

Tayland’ın önemli cazibe şehirlerinden biri olan Pattaya,  Başkent Bangkok’un yaklaşık 165 km kadar güney doğusunda ve Tayland Körfezi kıyısında yer almaktadır.

2005 yılında 5.4 milyon turiste ev sahipliği yapan Pattaya, Tayland’ın en gözde tatil merkezlerinden birisi konumundadır. Pattaya’da seks turizmi bulunmakta olup özellikle, Tayland’ın Isan olarak bilinen fakir kuzeydoğu kesiminden gelen kızlar Pattaya seks turizminde çalışmaktadırlar.

Pattaya Gece Hayatı

Pattaya, her türlü eğlenceye açık bir dünyadır. Dünyanın birçok ülkesinden buraya eğlence için gelen erkek turistler için Pattaya adeta cennetten bir yerdir. seks turizminin başkenti burası olan Pattaya’da her şey neredeyse turistler içindir. Disko, bar ve gece kulüplerinde çalışan kızların çoğu aynı zamanda hayat kadını olarak da hizmet vermektedir. Kaçamamak yapmak için Pattaya’ya gelen erkekler ile yatmak en karlı iş olduğu için, gündüzleri düzgün işlerde çalışıp, geceleri sahil yolunda, Walking Street ve ara sokaklarda müşteri bekleyen yüzlerce Tayland kızı görmek mümkündür.

Pattaya seks endüstrisinde, 5 bin ile 15 bin civarında hayat kadınının çalıştığı düşünülüyor, bunların bir bölümünü de Ruslar ve diğer ülkelerden buraya para kazanmak için gelenlerden oluşmaktadır. Pattaya’daki gaylere özel otel ve gay seks barlarıyla Pattaya aynı zamanda Tayland’ın en büyük eşcinsel vitrini durumundadır. Anlayacağınız bu şehirde sadece kadın seks işçileri değil erkek seks işçileri de bulunmaktadır.

Pattaya gece hayatında, Beer Bar veya Bar-Beer olarak adlandırılan barlar çok popüler. Pattaya’da, yaklaşık olarak 1500’den fazla bar-beers (bira barları) bulunmaktadır. Bu barlarda çalışan bar kızları size eşlik edecektirler. Mini etekli, derin dekolteli ve seksi bar kızlarla her türlü etkinliği gerçekleştirme şansınız bulunmaktadır. Ama şunu da belitmekte fayda görüyorum, Pattaya’da olan Pattaya’da kalır.

Tayland gece hayatı Pattaya’nın en önemli merkezi olan  Walking Street sokağında yaşanmaktadır. Işıklı tabelalar altında sokak boyunca, 100’den fazla bar, 30’dan fazla go-go bar (striptiz bar), disko, kabare showlar, masaj ve güzellik salonları alabildiğine uzanmaktadır. Gece hayatı gece 10 gibi başlayıp hareketlilik sabaha kadar süren Pattaya’da, Walking Street akşam 6 ile gece 2 arası trafiğe kapatılmaktadır. Yasal kapanma süresi 02.00 olsa da bazı bar ve diskolarda eğlence sınır tanımamakta ve mekanların çoğu sabaha kadar açık kalmaktadır.

Buradaki mekanlarda çalışan kızlara içki ısmarlayarak onlarla tanışabilir, anlaşabileceğiniz bir fiyata bedelini mekana ödeyerek ister saatlik isterseniz de civarda yer alan oteller veya apart denilen mekanlara götürerek felekten bir gece yaşayabilirsiniz. Walking Street’te dolaşırken mekana para ödemeyeyim derseniz cadde üzerinde de bir çok bayan ile tanışabilir ve geceyi tamamlayabilirsiniz. Ama şuna da belirtelim bar kızları sürekli kontrol altında olduğunda başınız derde girdiğinde mekandan yardım alma şansınız bulunmaktadır. Diğer seçenek için maalesef böyle bir şansınız bulunmamaktadır.

Pattaya Gece Kulüpleri – Pattaya Diskoları

MIXX Discotheque

Pattaya’nın en lüks ve en ilgi gören diskosu olarak bilinen Mixx Walking Street’in sonunda yer almaktadır. Bu teknoloji harikası ve harika atmosfere sahip mekana kız arkadaşınızla veya yalnız gidebilirsiniz. Oldukça güvenli ve rahat bir kulüp olan Mixx, akşam 9’dan çok geç saatlere kadar açık olmasının yanında en iyi Tay DJ’lere ve çok güzel dansçı kızlara sahiptir. Özellikle Ruslar tarafından fazlaca ilgi gören bir mekandır.

The Pier Disco Club

Pier Disco Club, en son teknoloji ses sistemleri, büyük dev ekran Ledler,lazer ışıklar ve duman makineleri ile gecenin sınırı aolmayan mekanlarından biridir.Gençlerin kulübe gelmesiyle eğlencenin dozu giderek artmaktadır.Pattaya bulunan mekanlar arasında üst sınıf bir mekan olan Pier Disco Club beklentilerinizi fazlasıyla karşılayacak bir mekandır.

 Club Insomnia

Walking Street üstünde bulunan ve Tayland’ın seksi kızlarının her gece eğlenmek için geldiği gece kulübü olarak dillendirilmektedir. Dünyaca ünlü DJ’lerin insanı kendinden geçiren müzikleri, ateşli Tayland kızları ve muhteşem bir parti atmosferiyle Club Insomnia Pattaya’nın en favori eğlence ve buluşma mekânlarından biri olarak gösterilmektedir.

Pattaya Gece Kulüpleri ve Diskoları(Diğer)

–      Marine Disco

–      Star Dice

–      Walking Street Pub

–      Tony’s Disco & Entertainment Complex

–      Lucifer Disko

–      Candy Shop

  • 808 Nightclub

Pattaya gece hayatı ile aşırı derece renkli ve çok farklı eğlence seçenekleriyle Dünya’da ün salmış bir cazibe merkezi konumundadır. Pattaya ile ilgili merak edilen bütün görsellerin yer aldığı galerimizi mutlaka incelemenizi öneririm.

PATTAYANIN RENKLİ GECE HAYATI GÖRÜNTÜLERİ

 

Bir önceki yazımız olan Ukrayna Eğlence Yerleri ve Gece Hayatı Bilgileri başlıklı makalemizde ukrayna barları ve eğlence yerleri, ukrayna eğlence yerleri ve ukrayna gece hayatı hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Ihlara Vadisi Hakkında Tüm Bilgiler

Sevgili gezilecekyer.org takipçileri bugün Kapadokya Bölgesi’nin en popüler yerlerinden biri olan ayrıca, harika doğası, vadi içine oyulmuş kiliseleri, Melendiz Çayı’nın...

Kapat