2014 Yaz Tatili Programı

2014 Yaz Tatili Programı yapmaya başladınız mı? Bütün yıl çalıştınız, ya da okudunuz, ya da her ne sebepten olursa olsun, güzel bir tatili hak ettiniz. Fakat ne yapacağınıza karar veremediniz. O zaman bu makalemiz tam size göre.

2014 Yaz Tatili Programı

Herşey Dahil Programlar: Sadece deniz havuz ve eğlence istiyor ve ekstralarla uğraşmak istemiyorsanız bu seçenek sizler için en uygunu. Bütçenize uygun bir otelden rezervasyon yaptırarak stresten uzak rahat bir tatil geçirebilirsiniz. Oteller için yine sitemizden yani www.gezilecekyer.org adresinden yararlanabilirsiniz.

Karadeniz Turları: Karadeniz hırçın dalgalarıyla meşhur. Fakat yaz aylarında serin havası ve tarihi yerleriyle, ayrıca muhteşem doğasıyla, doğaseverleri kendine çeken bir yerdir Karadeniz. Hususi arabanızla kendiniz de Karadeniz tatili yapabilirsiniz, hiç araba kullanmak istemiyorsanız, tur firmalarından biriyle anlaşıp, rahat bir tatil yapmanın yanı sıra, gezilecek her yerini teker teker gezebilirsiniz.

Akdeniz Turları: Genellikle yurt dışından gelen turistlerle dolu olan Akdeniz bölgesi, deniz seven tatilciler için çok uygun bir bölgedir. Kendi aracınızla gelip hem gezip hem tatil yapabilirsiniz. Ya da tur firması ile anlaşıp gezilmesi görülmesi gereken her yeri gezerek ve tarihi bilgilerini de edinerek rahat bir tatil yapabilirsiniz.

Ege Turları: muhteşem güzelliğe sahip olan Ege karış karış gezilse de doyulmayacak bir yerdir. Harika koylara sahip olan Ege bölgemiz gerek otelleri ile, gerekse gece hayatıyla çok gündeme gelmekle beraber, ünlülerin de tatil organizasyonları için en çok tercih ettiği bölge olmaktadır. Buraya turla değil de kendi aracınızla gelmeniz ve zamanınız var ise bol bol gezerek her karışını yaşamanızı tavsiye ederiz.

Yunan Adaları Turları: Yunan adaları turlarına İzmir ve İstanbul’dan hareket ediliyor. Yani bunun için hangi şehirdeyseniz, İstanbul, Çanakkale ya da İzmir’e gelmeniz gerekiyor. http://www.gezilecekyer.org/adalara-nasil-gidilir/ adresimizden adalara nasıl gidileceği bilgisini edinebilirsiniz.

Yurt Dışı Turları: Yurt Dışı Turları uzun yolculuk olmasından dolayı genellikle tur firmaları ile yolculuk yapılıyor. Firmalar genel olarak sizi belirli bölgelerden alıyor, gitmek istediğiniz bir otelle her şey dahil anlaşma yapmanız için aracı oluyor ve tatil sonrası sizi bıraktığı otelden alıp geri yaşadığınız şehre bırakıyor. Kıbrıs Turları da bu şekilde olmaktadır.

İç Anadolu Turları: İç Anadolu gez gez bitmeyecek bir bölge olduğu için bu bölgeyi de tur firmasıyla gezmenizi tavsiye ederiz. Sadece bakmak ve görmekle yetinmez, görevli rehber arkadaşların eşliğinde tarihini de öğrenip dolu dolu bir tatil geçirmiş olursunuz.

Doğu Turları: En kapsamlı tatil yerlerinden olan Doğu Turları genellikle Kültür Turları grubuna dahil olmaktadır. İnanılmaz ve harika tarihi yerleri bulunan şehirlerden olan Mardin, şarkılara bile konu olan yerlere sahip olan Diyarbakır, Balıklı Gölüyle meşhur olan Şanlı Urfa, akıllara sığmayacak inanılmaz bir yer olan Nemrut Dağını bağrında saklayan Adıyaman….. ve daha niceleri…..

2014 Yaz Tatili Programı Foto Galerisi

Bir önceki yazımız olan Brezilya Gezilecek Yerler başlıklı makalemizde Brasilia, Brezilya Foto Galerisi ve Brezilya Gezilecek Yerler hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. 2014 Yaz Tatili Programı için yorumda bulun

    2014 Yaz Tatili Programı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak 2014 Yaz Tatili Programı için ilk yorumu yapabilirsin.