Abant Otelleri Adres Telefon

Bolu ilinin turistik beldelerinden olan Abant Gölü ve çevresi, şehir merkezine yaklaşık olarak 35 Km mesafede bir doğa cennetidir. Bölge kışın ayrı güzellikte, yazın ayrı güzellikte olduğundan yılın her döneminde yoğun şekilde ziyaret almaktadır. Bu ziyaretlerin keyifle yaşanması için olmazsa olmaz olan konaklama gereksinimi ise Abant otelleri ile en konforlu ve en kaliteli şekilde karşılanmaktadır.

Abant Otelleri Adres Telefonabant-otelleri-gece-hayatı

İstanbul ve Ankara gibi büyük kentlere olan yakınlığı nedeniyle büyük bir kesim için oldukça cazip bir seçenek teşkil eden Abant ziyaretlerini konforları ve donanımları ile oldukça keyifli ve unutulmaz kılan Abant otelleri arasında öne çıkan bazıları şu şekildedir:

Büyük Abant Oteli

Şehir merkezine 32 Km uzaklıkta yer alan Büyük Abant Oteli, yarım pansiyon konsepti ile hizmet vermektedir. Abant Gölünün hemen yanında yer alan otel, yemyeşil doğası, konforlu odaları, kapalı havuzu ile bölgedeki en çok tercih edilen tesislerden biridir. 30 Bin metrekare alana kurulu olan otel, toplam 197 odası ile faaliyet göstermektedir.

Otel iletişim bilgileri:

Adres: Abant, Bolu

Telefon: 0.374.224 50 33.

Petro Club Abant

Abant Gölü’ne yaklaşık 18 Km mesafede yer alan otel, şehir merkezine 15 Km uzaklıkta bulunmaktadır. Toplam 150 Bin metrekare alana kurulu olan tesis, 120 odası ile hizmet vermektedir. Otelde, yarım pansiyon şeklinde konaklama tipi uygulanmaktadır.

Otel iletişim bilgileri:

Adres: Abant Sapağı, 3 Km, Abant, Bolu

Telefon:0.374.225 28 70.

Abant Köşkü

Abant Gölü kenarında yer alan otel, oda kahvaltı konaklama tipi ile ve toplam 12 odası ile hizmet vermektedir. Tesis, yaklaşık olarak 1850 M2 alana kurulu olup, Sabiha Gökçen Havalimanına 280 Km mesafede yer almaktadır.

Otel iletişim bilgileri:

Adres: Abant Göl Kenarı, Abant, Bolu

Telefon:0.374.224 51 66.

Abant Palace

Bolu merkezine 32 Km mesafede yer alan ve göl kenarında bulunan otel,  muhteşem güzellikteki doğası, manzaraları ile yöredeki en güzel konaklama tercihlerinden birini sunmaktadır. Toplam 163 odası ile hizmet veren otelde, yarım pansiyon konaklama tipi uygulanmaktadır.

Otel iletişim bilgileri:

Adres: Abant Göl Kenarı, Abant, Bolu.

Telefon:0.374.224 50 12.

Abant Otelleri Resimleri

Bir önceki yazımız olan Beytüşşebap Gezilecek Yerler başlıklı makalemizde Bateyi Türbesi, Beytüşşebap Gezilecek Yerler ve Beytüşşebap Hakkında Bilgi hakkında bilgiler verilmektedir.

Google Aramaları:

  • İzmir meryem ana hakkinda bilgi
  • antalyanın gezilecek yerler

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Abant Otelleri Adres Telefon için yorumda bulun

    Abant Otelleri Adres Telefon için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Abant Otelleri Adres Telefon için ilk yorumu yapabilirsin.