Adana Bayram Programları 2014

Güney illerimizin yıldızlarından olan Adana; Yumurtalık bölgesindeki sahil oteli seçenekleri ile hem deniz-kum-güneş konseptli tatiller, hem de bol eğlenceli bayram programları hazırlayan kent merkezindeki tesisler ile Ramazan Bayramında çok seçenekli, cazip merkezlerden biri durumunda olacaktır.

Adana Bayram Programları 2014

Adana’da olmak, ancak denizden uzak olmamak istiyor iseniz size önerebileceğimiz Yumurtalık mevkiindeki otellerden bazıları şu şekildedir:

Öyküm Otel: “Yarım pansiyon” konaklama tipi ile hizmet veren otel; unutulmaz tatiller için uygun bir ortam teşkil eden tatil köyü statüsündedir. Adana kent merkezine yaklaşık 45 Km uzaklıkta yer alan otel, konforlu odaları, donanımlı tesisi ile denize doyamayanlar için hoş bir seçenek teşkil etmektedir.

Triton Apart Otel: Son derece şık apart odaları, açık havuzlu donanımlı tesisi ve sahilde özel plajı ile Triton Apart Otel, Adana bölgesinde tatil için tercih edebileceğiniz otellerden biridir.

Kumsal Hotel: Yumurtalık mevkiinde yer alan bir diğer seçenek ise Kumsal Hotel’dir. Klimalı konforlu odaları ve sahilde özel plaj alanı ile Kumsal Hotel’i de ilk tercihleriniz arasına almanızı tavsiye ederiz.

Bayramda kent merkezinde yer almak istiyor iseniz tercihiniz olabilecek kent otellerinden bazılarının isimleri şu şekildedir:

 • Hotel Seyhan
 • Şirin Park Hotel
 • Sürmeli Adana Otel
 • Çukurova Park Hotel
 • Hilton Adana
 • Anemon Adana
 • İbis Adana
 • Emir Royal Hotel Luxury, vb.

Bayramda Adana Büyükşehir Belediyesi tarafından organize edilen etkinlikleri de takip etmenizi tavsiye ederiz. Bu aktivitelerden bir tanesi 31 Temmuz 2014 tarihinde saat 19:00’da; Adana Büyükşehir Belediyesi Tiyatro ve Konser Salonunda gerçekleşecek olan “Geleneksel Kore Müziği Konseri”dir. Hoş ve değişik bir eğlence olarak değerlendirilmesi gereken bir seçenek olduğunu düşünmekteyiz.

Adana Bayram Programları Foto Galerisi

Bir önceki yazımız olan Meis Adası (Meges, Castellorizo) Hakkında Bilgi başlıklı makalemizde Aya Yorgi Plajı, Castellorizo) Hakkında Bilgi ve Hagios Georgios Kilisesi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 1. Adana Bayram Programları 2014 için yorumda bulun

  Adana Bayram Programları 2014 için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Adana Bayram Programları 2014 için ilk yorumu yapabilirsin.