Ankara Yılbaşı Programları 2015

Ankara Yılbaşı Programları 2015; Ankara yılbaşı programları için Ankara’nın gözde eğlence mekânlarının bulunduğu Tunalı Hilmi semti civarlarını tercih etmeniz, rahatlıkla güzel mekânlar bulabilmenize vesile olacaktır. 

Ankara Yılbaşı Programları 2015

Yılbaşını başkentte geçirmek isteyen başkent sakinlerinin ve şehir dışından Ankara’ya gelenlerin Kızılay Meydanı çevresinde ve Karanfil Sokak ile Tunalı Hilmi semtinde düzenlenecek organizasyonlardan birine katılmaları mümkün olacaktır. Özellikle öğrencilerin ve gençlerin her yılbaşında olduğu gibi Kızılay meydanında ve Karanfil Sokak’ta düzenlenecek halka açık organizasyonlarda boy göstereceklerini tahmin ettiğimiz Ankara’nın herkese ve her kesime hitap eden organizasyonlara ev sahipliği yapacağını biliyoruz.

<<<  Ankara Yılbaşı Programları Burada  >>>

Ankara’nın vazgeçilmez eğlence mekânlarından Ala Meyhane de Ankara yılbaşı programları listesinde üst sıraları zorlamakta. Saat 20.30 sularında başlayacak olan Ala Meyhane yılbaşı programı, sabah saatlerine kadar sürecek. Fasıl ve yemek müziği ile başlayacak olan program, Ebru Balaoğlu ile masa istekleriyle devam edecek. Yılın ilk dakikalarına ise Murat Çalışkan ve Dansöz Sahra ile gireceksiniz. Zengin ana yemek, arasıcak, salata ve sınırsız içki menüsüyle Ala Meyhane, tercih edilmeye değer bir mekân.

Meşrep Alaturka’nın yılbaşı programında ise sizleri Ahmet Coşkun ve dansöz Yeliz ağırlayacak. California Nissh yılbaşı programının seçkin konukları ise Grup Mavi, oryantal Ayşegül, DJ Taner ve Grup Sipali. Ankara’nın ev sahipliği yapacağı bir diğer Ankara yılbaşı programı ise Kırık Plak mekânının organize edeceği yılbaşı partisi olacaktır. Canlı müzik, fix menü ve tabi dansöz gösterisi, her şey dâhil fiyatı 210 tl olarak belirlenmiştir. Lüks mekânların fiyatlarını yüksek bulan öğrenciler içinse Tunalı ve Karanfil Sokak’ta yer alan bar ve publar yılbaşı eğlencelerinin adresi olacaktır. Bu mekânlardan birçoğu daimi müşterisi olan gençler için ekstra yılbaşı tarifeleri uygulamamakta; fiyatlar her zaman olduğu gibi standart kalmaktadır. Böylece gençler normal ücret tarifeleri ile yılbaşını istedikleri gibi kutlayabilecek, bunun için ekstra ücretler ödemek zorunda kalmayacaklar.

Aslında sakin bir bürokrasi kenti gibi görünen; ancak cıvıl cıvıl bir gençlik şehri olan başkentte Ankara yılbaşı programları da doludizgin gideceğe benziyor. Şehrin dört bir yanında yer alan onlarca mekân ve açık hava organizasyonları, başkentlilerin yılbaşını neşeyle kutlamalarına vesile olacak.

Bir önceki yazımız olan İstanbul Anadolu Yakası Yılbaşı Programları 2015 başlıklı makalemizde Anadolu Yakası Yılbaşı Programı Foto Galerisi, Anadolu Yakası Yılbaşı Programları ve Anadolu Yakası Yılbaşı Programları 2015 hakkında bilgiler verilmektedir.

Google Aramaları:

  • libya nerede

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Ankara Yılbaşı Programları 2015 için yorumda bulun

    Ankara Yılbaşı Programları 2015 için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Ankara Yılbaşı Programları 2015 için ilk yorumu yapabilirsin.