Balıkesir Bayram Tatili Programları 2014

İstanbul’a yakın olmanın avantajı ile, muhteşem doğa güzelliklerinin katkısı ile Balıkesir en popüler turistik  merkezlerden biri durumundadır. Balıkesir Bayram Programları 2014 te bu makalemizde yer almaktadır.

Balıkesir Bayram Programları 2014

Yaz aylarına denk gelen Bayram günlerinde de doğal olarak Balıkesir yoğun şekilde ziyaretçi akınına uğrayacak bölgelerin başında gelmektedir. Merkezde ve civar ilçelerde yer alan birbirinden güzel otel seçenekleri, yerel etkinlikleri ile Balıkesir bu bayramda tercihlerinizin ilk sırasında olmayı hak eden kentlerden biridir.

Balıkesir bölgesinde her keseye, her beklentiye uygun bir tesis bulmak mümkündür. Deniz- kum- güneş konseptli bir bayram tatili geçirmeyi düşünüyor iseniz; otel tercihlerinizin arasında olması gerektiğini düşündüğümüz tesislerden bazıları şu şekildedir:

Adrina Hotel De Luxe Health SPA& Thermal: Denize sıfır konumu, özel plajı, bol aktiviteli donanımı, konforlu odaları ve kaliteli hizmeti ile Adrina Hotel, Balıkesir Altınoluk’taki en uygun tercihlerden ve en popüler tesislerden birini teşkil etmektedir. Yarım pansiyon konsepti ile konaklamanın gerçekleştiği otelde, standart oda şeklinde tek tip oda seçeneği yer almaktadır. Bu bayramda Adrina Hotel’de olmak, eğlenceli bir tatil için yeterli olacaktır.

Zeytinci Olivera Resort Hotel: Balıkesir ilinin bir diğer popüler turistik merkezi olan Ayvalık ilçesinde ve yine ilçe kadar ünlü Sarımsaklı Plajı kıyısında yer alan otel, denize sıfır konumda olup, halk plajından ayrı kendine ait özel bir plaja sahiptir. Sıcacık bir bayram tatili için Zeytinci Otel sizi bekleyen konforlu seçeneklerden biridir.

Balıkesir bölgesinde tercih edebileceğiniz diğer otellerden bazılarının isimleri şu şekildedir:

  • Pınar Otel- Erdek
  • Etap Altınel Çam
  • Etap Altınel Ayvalık
  • Billurcu Otel
  • Adramis Termal Otel
  • Cunda Doğa Hotel, vb.

Balıkesir’in Ayvalık ilçesine bağlı bir yerleşim birimi olan Cunda Adası’nı tek başına bir merkez olarak seçmeniz uygun tercihlerden biri olacaktır. Zira, şirin pansiyonları ve restoranları; kendine has havası ile Cunda Adası Balıkesir’deki en hoş tatil merkezlerinden biridir.

Yaz tatili konsepti dışında ya da bu konsepte ilaveten bir eğlence arayışınız söz konusu ise size Altınoluk Amfi Tiyatro’da 29 Temmuz 2014 tarihinde gerçekleşecek olan Aynur Doğan konserine katılmayı önerebiliriz.

Özetle; Balıkesir’de mutlu bir bayram, keyifli bir tatil için ihtiyaç duyacağınız her şey var! Mutlu bayramlar!

Balıkesir Bayram Programları Foto Galerisi

Bir önceki yazımız olan Bursa Bayram Programları 2014 başlıklı makalemizde Almira Hotel, Aloft ve Bursa Bayram Programları 2014 hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Balıkesir Bayram Tatili Programları 2014 için yorumda bulun

    Balıkesir Bayram Tatili Programları 2014 için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Balıkesir Bayram Tatili Programları 2014 için ilk yorumu yapabilirsin.