Balıkesir Yılbaşı Programları 2015

Balıkesir Yılbaşı Programları 2015; Balıkesir yılbaşı programları için şehrin fuar adı verilen park alanında sıralanan cafe ve publardan birini tercih etmek en doğu seçim olacaktır. Zira Balıkesir şehrinde sınırlı sayıda bulunan eğlence mekânları fuar civarında sıralanmaktadır.

Balıkesir Yılbaşı Programları 2015

Balıkesir Belediyesi ve herhangi bir kuruluş Balıkesir için bir açık hava yılbaşı organizasyonu duyurusu yapmasa da öğrencilerin her yıl toplanıp kutlama yaptığı fuar alanında yine kutlamalar yapılacağa benziyor. Yılbaşı için ek bir bütçe ayırmadıysanız ve gençler arasında açık havada bir kutlama düşünüyorsanız fuar alanı civarında olmanızı tavsiye ederiz. Hem burada yer alan öğrenci mekânları Balıkesir yılbaşı programlarının adresi olacak; hem de çevresinde yer alan park sabaha kadar gençleri konuk edecektir.

<<<  Balıkesir Yılbaşı Programları Burada  >>>

Balıkesir yılbaşı programları içerisinde gençler arasında kapalı bir mekânda doyasıya eğlence yaşamak istiyorsanız seçmeniz gereken yer, Yukarı Lounge adlı eğlence yeri olacaktır. Henüz yılbaşı programı ile ilgili bir detay vermeyen Yukarı Lounge, seçkin müşteri potansiyeli, mekâna herkesi almayan işletme titizliği ve kaliteli DJ’leri ile yılbaşını özel bir gece yapacağa benziyor. Üstelik yıl boyunca Balıkesir’de yaşayan öğrencilere hitap eden Yukarı Lounge, yılbaşında da her yıl olduğu gibi cazip fiyatlarla yılbaşı kutlayabilmenizi sağlayacaktır.

Türkiye için turistik sezonun sona ermesi dolayısıyla oteller yılbaşında cazip programlar yaparak müşteri çekmeye hazırlanıyor. Henüz yılbaşı programları ve çıkaracağı sanatçılar hakkında açıklama yapmayan Balıkesir otelleri de yılbaşında dolu dolu eğlenceler yapacağa benziyor. Bizi bu yoruma iten sebep, geçmiş yıllarda büyük otellerin verdiği şaşalı galalar ve butik otellerin yaptığı sevimli yılbaşı programlarıdır.

Adrina Hotel De Luxe Spa, Balıkesir yılbaşı programlarının her yıl değişmez adreslerinden biri olmakta. Gerek geçtiğimiz yıllarda verdiği yılbaşı galalarındaki başarısı, gerekse kusursuz hizmet anlayışı ile Adrina Hotel bu yıl da yılbaşında müşterilerini oldukça memnun edeceğe benziyor. Oda fiyatlarını iki kişilik odalarda 124.50 tl’ye kadar indiren Adrina Hotel, henüz yılbaşı programı ile ilgili bir fiyat tarifesi açıklamadı.

Yılbaşını Balıkesir’de geçirecek ve Balıkesir yılbaşı programlarına katılacak değerli okurlarımız için bir diğer seçenek de Ayvalık civarında bulunan butik otellerin tercih edilebilmesidir. Hem uygun fiyatlarla bir tatil yapmak, hem de güzel bir yılbaşı geçirmek için Ayvalık butik otelleri son derece uygundur.

Bir önceki yazımız olan Palandöken Yılbaşı Programları 2015 başlıklı makalemizde kayak merkezi, Palan Otel ve Palandöken Yılbaşı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Balıkesir Yılbaşı Programları 2015 için yorumda bulun

    Balıkesir Yılbaşı Programları 2015 için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Balıkesir Yılbaşı Programları 2015 için ilk yorumu yapabilirsin.