Beylikdüzü Yılbaşı Programları 2015

Beylikdüzü Yılbaşı Programları 2015; Beylikdüzü yılbaşı programları için Beylikdüzü’nün gözde eğlence mekânları Cumhuriyet Mahallesi civarında toplanmaktadır. Cumhuriyet Mahallesi’nde yer alan cafe, bar, restaurant ve discolarda yılbaşı eğlencesi bir başka güzel olacağa benziyor.

Beylikdüzü Yılbaşı Programları 2015

Yılbaşını İstanbul Beylikdüzü’nde geçirecek sevgili okurlarımız için ilk durağımız Beylikdüzü Beymarmara Otel olacak. Yılbaşı için harika bir organizasyon tertip eden Beymarmara Otel, fiyatlarını da paket halinde sunmakta. Çift kişi için hazırlanan tarifede yeni yıl balosu, zengin yemek menüsü, limitsiz yerli içki, suite odalarda konaklama imkânı ve yılbaşı sonrası brunch, 640 tl’den 480 tl’ye indirildi. Kişi başı 240 tl’ye sınırsız eğlenmek isteyenler için Beymarmara Otel iyi bir seçenek. Menüde ise ana yemek olarak yılbaşı gecelerinin vazgeçilmez lezzeti hindi tandır, pilav ve imambayıldı servis edilecek. Ara sıcaklarda porchini mantarı ve ıspanak ile doldurulmuş krep bohçası yer almakta.

<<<  Beylikdüzü Yılbaşı Programları Burada  >>>

Ordövrler ise şu şekilde listeleniyor: Van otlu peyniri, Ezine beyaz peyniri, cherry domatesi zeytinyağlı biber dolması, pastırmalı humus ve daha nice güzel lezzetler. Tatlı menüsünde ise haşhaşlı parfe eşliğinde serpme meyve tabağı, kestane püresi eşliğinde çikolata soslu vişneli browni yer almakta. İçki servisinde limitsiz yerli alkollü ve alkolsüz içecek yer alıyor. Balonun başlangıç saati 19.30 olup, 2.00’da sona erecektir. Galanın özel misafiri ise Ozan Orhon olacaktır. Ancak bir ayrıntı vardır ki o da 0-6 yaş çocuklar baloya kabul edilmemektedir.

Beylikdüzü Big Boss Concept ise yılbaşında hem ekonomik hem de güzel bir yılbaşı geçirmek isteyenlerin adreslerinden biri olacak. Cumhuriyet Beylikdüzü’nde yer alan cafe, müşterilerine henüz bir yılbaşı programı sunmadı. Ancak geçtiğimiz yıllarda yapılan uygun fiyatlı doyasıya eğlenceleri, bu yılbaşında da mekân adına umut vaat ediyor.

Sky Club da geçtiğimiz yıllarda verdiği Beylikdüzü yılbaşı programlarından bir yenisini vermeye hazırlanıyor. Her sene olduğu gibi çiftler şeklinde misafir edilebileceğiniz gece kulübünde doyasıya eğlenebilir, yılbaşına çılgın bir partiyle girebilirsiniz.

Beylikdüzü Belediyesi ve herhangi bir kuruluştan halka açık bir yılbaşı programı haberi gelmemekle birlikte Beylikdüzü Özgürlük Meydanı’nda herkesimden insan için güzel bir partinin verileceği düşünülüyor. Partinin Beylikdüzü yılbaşı programlarından en renklileri arasında yer alacağı umut ediliyor.

Bir önceki yazımız olan Nişantaşı Yılbaşı Programları 2015 başlıklı makalemizde Chocolate Cafe, Kervansaray Restoran ve Nişantaşı Yılbaşı hakkında bilgiler verilmektedir.

Google Aramaları:

  • azerbaycan nüfusu 2014
  • port riko

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Beylikdüzü Yılbaşı Programları 2015 için yorumda bulun

    Beylikdüzü Yılbaşı Programları 2015 için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Beylikdüzü Yılbaşı Programları 2015 için ilk yorumu yapabilirsin.