Bodrum Yılbaşı Programları 2015

Bodrum Yılbaşı Programları 2015; Bodrum yılbaşı programlarına katılmak ve yılbaşını Bodrum’da geçirmek isteyenler için Bodrum’un gözde eğlence mekânları, Bodrum Barlar Sokağı’nda toplanmakta. Yılbaşının en gözde partileri de Bodrum Barlar Sokağı’nda verilecek gibi görünüyor.

Bodrum Yılbaşı Programları 2015

Yılbaşını Bodrum’un seçkin otellerinden Voyage Bodrum’da geçirmek isteyenler için Voyage Bodrum yılbaşı programları ile ilgili detay listesini müşterileriyle paylaştı. Saat 19.30’da hoş geldiniz kokteyli ile başlayacak yılbaşı gecesi, 20.15’te piyano ve solist eşliğinde akşam yemeği ile devam edecek. 21.15’e kadar devam edecek akşam yemeğini müteakiben bir saat sürecek olan fasıl programı sahne alacak. Ardından saat 23’e kadar orkestra eşliğinde canlı müzik sırayı alacak. Yeni yılın girmesinin hemen öncesinde yarım saat sürecek oryantal gösteriden sonra orkestra eşliğinde canlı müzik devam edecek ve yeni yılın ilk dakikalarına canlı müzik eşliğinde girilecek. Saat 00.30 ile 1.30 arasında gece çorbası ikramı, 7 ile 13 arasında da brunch ikramı ile program sonlandırılacak. Oldukça renkli bir yılbaşı programı olanağı sunan Voyage Bodrum henüz fiyat tarifesini açıklamış değil. Ancak fiyatların turizm sezonu olmaması dolayısıyla, geçtiğimiz yıllardaki yılbaşı programları gibi uygun olması bekleniyor.

<<<  Bodrum Yılbaşı Programları Burada  >>>

Bodrum yetkili mekânlarınca yılbaşında özel olarak düzenlenecek bir açık hava halk kutlaması programından söz edilmezken, havaların uygun olması halinde gençlerin yine Bodrum Meydanı’nda, sahilin bazı noktalarında ve Bodrum Barlar Sokağı’nda bir araya gelerek güzel bir yılbaşı geçireceklerini söylemek çok da zor değil. Yılbaşı tatilini Bodrum’da geçirecek Bodrum’un yabancısı olan gençlere tavsiyemiz, bu mekânlarda hazır bulunmalarıdır. Çünkü Bodrum’da açık havada yılbaşı kutlamaları gelenekselleşmiş bir seremoni gibidir.

 

Bodrum yılbaşı programları içinde gelenekselleşen bir diğer mekân kutlaması ise Bodrum Küba Bar yılbaşı programları olarak dikkat çekmekte. Bodrum Marina yanında yer alan Küba Bar, yılbaşında harika bir kutlama partisi vereceği haberini kendi web sitesi üzerinden sevenlerine duyurdu. Mekânın yılbaşına özel olarak süsleneceği bilgisini veren Küba Bar, üst düzey şefleri sayesinde harika bir yılbaşı menüsü sunacağını da bildirmekte. Harika DJ’lerle çalışan Küba bar, eğlencenin ayrıntılı listesini ise önümüzdeki günlerde sevenlerine duyuracak.

Bir önceki yazımız olan Bursa Yılbaşı Programları 2015 başlıklı makalemizde Bursa Nilüfer, Bursa yılbaşı ve Bursa Yılbaşı Programları 2015 hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Bodrum Yılbaşı Programları 2015 için yorumda bulun

    Bodrum Yılbaşı Programları 2015 için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Bodrum Yılbaşı Programları 2015 için ilk yorumu yapabilirsin.