Bursa Bayram Programları 2014

Her mevsim gözde merkezlerden olan “Yeşil Bursa” bayramda da yoğun şekilde geleceklerini tahmin ettiği misafirlerini ağırlamaya hazırlanmaktadır. Bol yıldızlı otellerin ağırlıklı olduğu kentte, her bütçeye ve her beğeniye uygun bir bayram programı bulmak mümkün bulunmaktadır.

Bursa Bayram Programları 2014

Bayramda Bursa’da olmayı planlıyor ya da en azından düşünüyor iseniz biz size kentteki birbirinden güzel otellerden birini tercih etmenizi öneririz. Bu otellerden bazıları şu şekildedir:

Crowne Plaza Bursa: Ulaşım kolaylığı sağlayan konumu, konforlu odaları, kaliteden ödün vermeyen hizmet anlayışı ile Crowne Plaza Bursa’daki en şık konaklama tercihlerinden birini teşkil etmektedir.

Otel iletişim bilgileri:

Adres: Odunluk Mahallesi, Akpınar Caddesi, No:17, Bursa.

Telefon: 0.224.800 08 00.

Hampton By Hilton: Kendinizi evinizde hissedeceğiniz kadar rahat, bir o kadar da şık ve modern bir ortamda bayram tatilinizi geçirmek isterseniz ilk tercihlerinizden biri Hampton By Hilton olacaktır.

Otel iletişim bilgileri:

Adres: Yeni Yalova Yolu 4 Km, Osmangazi, Bursa.

Telefon: 0.224.400 04 04.

Bursa’da tercihiniz olabilecek diğer otellerden bazılarının isimleri şu şekildedir:

  • Almira Hotel
  • Holiday Inn Bursa
  • İbis Hotel
  • Divan Bursa
  • Aloft
  • Kervansaray Termal Otel, vb.

Bursa’da bayram boyunca değişik mekanlarda yer alacak eğlenceli etkinliklerden biri de Bursa Suare’de, bayramın ikinci günü (29 Temmuz 2014 Salı günü) düzenlenecek olan Balkan Party’dir.

Bu muhteşem eğlenceye dahil olmak isterseniz, Bursa Suare’nin iletişim bilgileri şu şekildedir:

Adres: Ata Evler Mahallesi, Emek Caddesi, No:19, Fethiye, Bursa.

Telefon: 0.224.443 10 01.

Bursa Bayram Programları Foto Galerisi

Bir önceki yazımız olan Adana Bayram Programları 2014 başlıklı makalemizde Adana Bayram Programları 2014, Adana Bayram Programları Foto Galerisi ve Çukurova Park Hotel hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Bursa Bayram Programları 2014 için yorumda bulun

    Bursa Bayram Programları 2014 için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Bursa Bayram Programları 2014 için ilk yorumu yapabilirsin.