Dalaman Otelleri

Muğla ilimizin ilçelerinden biri olan Dalaman, birçok tarihi ve turistik yeri ve doğal güzellikleri ile ildeki diğer ilçeler gibi cennetten bir köşedir adeta. ATM Dalaman Havaalanının kentte yer alması nedeniyle ulaşımın da kolay olduğu beldeye yurt içinden de, yurt dışından da yoğun şekilde ziyaretler gerçekleşmektedir. Bu ziyaretler nedeniyle ihtiyaç duyulan konaklama gereksinimini ise Dalaman otelleri en iyi şekilde karşılamaktadır.

Dalaman Otelleri

Dalaman otelleri içinde en çok tercih edilenlerden bazıları şu şekildedir:

Therme Maris Health& SPA Resort: Dalaman merkezine 20 Km uzaklıkta yer alan otel, Fethiye’ye 40 Km mesafede bulunmaktadır. Havaalanına oldukça yakın bir konumda (yaklaşık 4 Km mesafede) bulunan otele ulaşım son derece konforludur. “Tam pansiyon” konsepti ile hizmet veren otelin 85 odası bulunmaktadır. Günün belirli saatlerinde düzenlenen ücretsiz servisler ile ulaşımı sağlanan plaj kum plajdır ve yaklaşık 800 Metre uzunluğundadır. Odalar ise kara tarafı ve deniz tarafı olmak üzere standart odalardır.

Lykia Resort Dalaman: Dalaman Havaalanına 2 Km uzaklıkta yer alan otel, şehir merkezine de yaklaşık aynı mesafede bulunmaktadır. Kum plajı olan otelin plaja olan uzaklığı ise 8 Km kadardır. 8000 Metrekare alana kurulu tesis muhteşem bir doğaya sahiptir ve toplam 174 odası ile hizmet vermektedir. İsteğe göre tam pansiyon veya yarım pansiyon konaklama seçeneklerinin uygulandığı tesis, misafirlerine muhteşem bir tatil vaat etmektedir.

Dalaman Otelleri Foto Galerisi 

Bir önceki yazımız olan Dalyan Gece Hayatı başlıklı makalemizde Ali Baba Apart Restauran, Dalyan Gece Hayatı ve Dalyan Gece Hayatı Foto Galerisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Dalaman Otelleri için yorumda bulun

    Dalaman Otelleri için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Dalaman Otelleri için ilk yorumu yapabilirsin.