Dalyan Gece Hayatı

Muğla ilinin Ortaca ilçesine bağlı muhteşem bir belde olan Dalyan, doğal güzellikleri, tarihi ve turistik yerleri ile olduğu kadar gece hayatı ile de eşsiz tatiller için son derece uygun merkezlerden birini teşkil etmektedir. Dalyan gece hayatı beldedeki sınırlı sayıdaki barlar ve gece kulüpleri ile sabahın ilk ışıklarına dek sürmektedir. Dalyan’da en güzel gece manzarasını ise Kaunos Antik Kenti ile Kaya Mezarlarının ışıklandırılmış halleri oluşturmaktadır.

Dalyan Gece Hayatı

Birçok turizm merkezinde dans ve müzik ile sabahlara dek çılgınca yaşanan gecelerin aksine Dalyan’da canlı müzik yapan nezih birkaç bar dışında da, doğayla baş başa doğanın müziği ile geçirilecek saatler gibi eşsiz keyifte bir seçenek daha mevcuttur. Mehtapta yapılan tekne turlarının yaşattığı hoş duyguları anlatmaya kelimeler yeterli olamamaktadır, mutlaka bilfiil yaşanması lazım!

Beldedeki barlardan bazılarını isimleri şu şekildedir:

  • Ali Baba Apart Restaurant (Adres: Atatürk Mahallesi, Dalyan, Muğla. Telefon: 0.252.284 52 90.)
  • M&M Rock Bar (Adres: Maraş Caddesi, No:61/F, Dalyan, Muğla. Telefon: 0.252.284 30 40.)
  • Tin Tin Cafe Bar (Adres: Gülpınar Mahallesi, Dalyan, Muğla. Telefon: 0.252.284 42 62.)

Dalyan Gece Hayatı Foto Galerisi

Bir önceki yazımız olan Angola Gezilecek Yerler başlıklı makalemizde Angola da Din ve Dil, Angola Foto Galerisi ve Angola Gece Hayatı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Dalyan Gece Hayatı için yorumda bulun

    Dalyan Gece Hayatı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Dalyan Gece Hayatı için ilk yorumu yapabilirsin.