Diyarbakır Yılbaşı Programları 2015

Diyarbakır Yılbaşı Programları 2015; Yılbaşında Diyarbakır’da olacak olanlara ve Diyarbakır yılbaşı programlarından birine katılmak isteyenler için Diyarbakır eğlence mekânlarının Dağkapı civarında toplandığını belirtmek isteriz.

Diyarbakır Yılbaşı Programları 2015

Diyarbakır, herkesin bildiği üzere Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nin incisi konumundaki şehirdir. Ülkemizin batı kısmının Diyarbakır ile ilgili düşüncelerinin olumsuz olmasına sakın aldırmayın. Ülkemizin gerek tarihi dokusu ile gerekse misafirperverliği ile en güzide şehirlerinden biridir Diyarbakır. Diyarbakır’da eğlence hayatı da tahmin edebileceğinizden çok daha kalitelidir. Bu haseple Diyarbakır yılbaşı programlarından birine katılmak isteyenler için birçok seçenek mevcut.

Diyarbakır şehrinin en gözde yerlerinden olan Dağkapı semti, her yıl olduğu gibi bu yıl da gençlerin sokaklarda eğleneceği bir yer olacak. Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi henüz bir organizasyon duyurusu yapmazken, şehirde bulunan gerek öğrenciler, gerekse kentin genç nüfusu, şimdiden Dağkapı’da yapılacak organizasyon için sabırsızlanmakta.

<<<  Diyarbakır Yılbaşı Programları Burada  >>>

Henüz değerlendirilmemiş olmasına rağmen Diyarbakır’ın müthiş bir turizm potansiyeli var. Bu haseple de şehirde birbirinden lüks otellere rastlamak mümkün. Bu oteller de yer yeni yılda yılbaşı galaları düzenlemekte. Bu otellerden biri de Hotel Garden Inn Diyarbakır. Geçtiğimiz yıllarda da yılbaşı galalarıyla misafirlerine unutulmaz bir yılbaşı gecesi yaşatan Hotel Garden, yılbaşı programının detaylarını henüz takipçileri ile paylaşmış değil. Ancak gerek şehir sakinlerinin gerekse yılbaşını Diyarbakır’da geçirecek şehir dışından gelen ziyaretçilerin beklentileri her yıl olduğu gibi yüksek. Hotel Garden yılbaşı için rezervasyon almaya başlamış olmasına rağmen henüz programın ayrıntıları ve fiyatıyla ilgili bir duyuru yapmadı.

Diyarbakır gece hayatının eşsiz mekânlarından Babel Terrace de yılbaşı için hazırlıklara başladı. Mekânın yarı açık yarı kapalı yerleşkesi, sizlere gökyüzünü izlerken yılbaşı keyfine varma ayrıcalığı sunacak. Ayrıca saatler tam 00.00’ı gösterdiğinde şehrin dört bir yanından atılacak havai fişekleri izlemeniz de mümkün olacak. Babel Terrace, dilerseniz tüm geceyi geçirebileceğiniz, dilerseniz de gecenin ilerleyen saatlerinde ziyaret edebileceğiniz bir mekân. İşletme yılbaşı programının ayrıntılarını ilerleyen günlerde müşterilerine duyurmayı planlıyor.

İşadamlarının Diyarbakır’daki adresi olan SV Business Hotel ise saygın bir Diyarbakır yılbaşı programının adresi olacak. Yılbaşında Diyarbakır’da olacak işadamlarını ve bölgenin önde gelen simalarını ağırlayacak olan SV Business, biraz pahalı ancak son derece elegant bir galanın ev sahipliğini üstlenecek.

Bir önceki yazımız olan Samoa Nerede - Samoa Gezilecek Yerleri başlıklı makalemizde Samoa Din ve Konuşulan Dil, Samoa Foto Galerisi ve Samoa Gece Hayatı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Diyarbakır Yılbaşı Programları 2015 için yorumda bulun

    Diyarbakır Yılbaşı Programları 2015 için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Diyarbakır Yılbaşı Programları 2015 için ilk yorumu yapabilirsin.