Erken Rezervasyonla Uygun Oteller

Tatil her kesimden ve her yaştan insanın hakkı olan bir dinlenme dönemidir. Bu dinlenmenin maksimum bir fayda sağlaması için, birçok tatil seçeneğinin içinden beklenti ve bütçe ile en uygun olanının belirlenmesi gerekmektedir. Ülkemizin birçok tatil noktasında yer alan oteller, farklı konseptleri, bol yıldızları ile hem yurtdışından, hem de yurtiçinde yoğun şekilde rağbet görmektedir. Bu otellerde çok daha uygun maliyetler ile tatil yapabilmek için erken rezervasyon imkanından yararlanılması tavsiye edilmektedir.

Erken Rezervasyonla Uygun Otelleruygun-otel-görselleri

%20 ve %35 gibi oranlarda indirim ve anlaşmalı kredi kartlarına taksit gibi avantajların uygulandığı erken rezervasyon sistemine turizm şirketlerinin anlaşma sağladığı oteller dahil olmaktadır.

Erken rezervasyonla uygun oteller seçeneği genelde Akdeniz otelleri ve Ege otelleri şeklinde iki başlık altında sunulmaktadır.

Akdeniz otelleri

Martı Myra

Kemer’in en güzel denize sahip beldesi olan Tekirova’da yer alan otel, denize sıfır konumdadır. Yedi farklı açık havuzun bulunduğu tesis yemyeşil bir doğaya sahiptir. Bir adet de kapalı havuzun bulunduğu otel “ultra her şey dahil” konsepti ile hizmet vermektedir.

Simena Sun Club

Kemer Çamyuva’da bulunan otel, “ultra her şey dahil” konsepti ile hizmet vermektedir. Denize sıfır olan tesiste iki adet açık havuz bulunmaktadır.

Amara Dolce Vita

Denize sıfır konumda ve Kemer Tekirova’da yer alan otel, üstün hizmet anlayışı ve konforlu donanımı ile unutulmaz keyifli tatiller için uygun seçeneklerden biridir. “Ultra her şey dahil” konseptinin uygulandığı otelde, beş adet açık ve 2 adet kapalı havuz bulunmaktadır.

Royal Wings Otel

Antalya Aksu’da Lara mevkide yer alan tesis, “ultra her şey dahil” konsepti ile hizmet vermektedir.  Denize sıfır konumda yer alan otel, kaliteli hizmeti ile misafirlerine konforlu bir tatil ve konaklama imkanı tesis etmektedir.

Club Magic Life Jacaranda Imperial

“Her şey dahil” konsepti ile hizmet veren otel, Antalya, Manavgat’ta Çolaklı mevkiinde yer almaktadır. Denize sıfır olan tesis, bol seçenekli donanımı ve konforlu odaları ile keyif dolu tatiller için idealdir.

Ege Otelleri,

Sheraton Çeşme Hotel

Çeşme Ilıca’da bulunan otel, “yarım pansiyon” konaklama tipini uygulamaktadır.

Voyage Torba

Bodrum Torba’da bulunan denize sıfır otel, “ultra her şey dahil” konsepti ve 495 odası ile hizmet vermektedir.

Bodrum Park Resort

Bodrum Yalıçiftlik mevkiinde yer alan otel, denize sıfır konumdadır.

Erken Rezervasyonla Uygun Oteller Resimleri

Bir önceki yazımız olan Ucuz Uçak Bileti Almanın Yöntemleri başlıklı makalemizde Uçak Firmaları, Ucuz Uçak Bileti Almanın Yolları ve Ucuz Uçak Bileti Almanın Yöntemleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Google Aramaları:

  • amasyada gezilecek yerler
  • safranbolu gezilecek yerler

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Erken Rezervasyonla Uygun Oteller için yorumda bulun

    Erken Rezervasyonla Uygun Oteller için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Erken Rezervasyonla Uygun Oteller için ilk yorumu yapabilirsin.