Erken Rezervasyonla Yurtiçi Turlar

Türkiye, tatil amaçlı geziler için dünyanın en cazip ülkelerinden biridir. Dört mevsimin yaşandığı eşsiz bir coğrafyanın mevcut olduğu ülkemiz, ülke insanı için de keşfedilmemiş güzellikleri barındırmaktadır. Bu nedenle farklı güzergahlar ve konseptler dahilinde oluşturulan yurtiçi turları, “erken rezervasyon” adı verilen erken ödemeli sistem ile oldukça cazip hale getirilmektedir. Bu nedenle erken rezervasyonla uygun yurtiçi turları yoğun ilgi görmektedir.

Erken Rezervasyonla Uygun Yurtiçi Turlarıyurtiçi-tur-gezilecek-yerler

Yurtiçi turları, tur programlarının kapsamı ve güzergahı doğrultusunda farklı paketler ilgili turizm firmalarınca hazırlanmaktadır. Erken rezervasyon uygulamasına dahil edilen yurtiçi programlarından bazıları şu şekildedir:

Kapadokya Turu

Ortalama fiyatı 300 TL’dir. 3 gecelik bir tur programına genelde dahil edilen bölgeler şunlardır: Göreme, Ürgüp, Tepesidelikhan, Çarıklı Kilise, Asmalı Konak, Sinassos, Hacı Bektaş-ı Veli- Mevlana Müzesi, Narlı Göl, Ihlara Vadisi, Yılanlı Kilise, vb. (Bu kapsam ve fiyat firmadan firmaya ve turun süresine göre değişkenlik göstermektedir.)

Abant & Safranbolu Turu

Ortalama fiyatı 150 TL’dir. Tek gece konaklamalı bir tur programına dahil olan yerler şu şekildedir: Abant Gölü, Bolu, Gölcük, Kurşunlu Termal, Safranbolu, Yörük Köyü, Hükümet Konağı, Kaymakamlar Evi, Cinci Hanı, Demirciler Çarşısı, vb. (Bu kapsam firmadan firmaya ve turun süresine göre değişkenlik göstermektedir.)

Batı Karadeniz Turu

Ortalama fiyatı 150 TL’dir. Tek gece konaklamalı bir tur programının kapsamı şu şekildedir: Safranbolu, Cinci Hanı, Yörük Köyü, Bartın, Amasra, Boztepe, Devrek, vb. (Bu kapsam firmadan firmaya ve turun süresine göre değişkenlik göstermektedir.)

Bursa& İznik& Trilye Turu

Ortalama fiyatı 130 TL’dir. Tek gece konaklamalı bir tur programının kapsamı şu şekildedir: İznik, Ayasofya, Mudanya, Bursa, Ulu Camii, Yeşil Camii, vb. (Bu kapsam firmadan firmaya ve turun süresine göre değişkenlik göstermektedir.)

Klasik GAP Turu

Ortalama fiyatı 750 TL’dir. 7 gece konaklamalı tur programına dahil edilen yerler şunlardır: Antakya, Kilis, Gaziantep, Birecik, Şanlıurfa, Mardin, Midyat, Batman, Diyarbakır, Nemrut Dağı, Kahramanmaraş, Tarsus, vb. (Bu kapsam firmadan firmaya ve turun süresine göre değişkenlik göstermektedir.)

Pamukkale Turu

Ortalama fiyatı: 300 TL’dir. 3 gece konaklamalı tur programına dahil olan yerler şu şekildedir: Pamukkale, Karahayıt Köyü, Denizli, Nazilli, Aydın, Şirince, İzmir, Balıkesir, Bursa, vb. (Bu kapsam firmadan firmaya ve turun süresine göre değişkenlik göstermektedir.)

Erken Rezervasyonla Uygun Yurtiçi Turları Resim Galerisi

Bir önceki yazımız olan Erken Rezervasyonla Uygun Oteller başlıklı makalemizde Akdeniz otelleri, Amara Dolce Vita ve Bodrum Park Resort hakkında bilgiler verilmektedir.

Google Aramaları:

  • ağva denizi

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Erken Rezervasyonla Yurtiçi Turlar için yorumda bulun

    Erken Rezervasyonla Yurtiçi Turlar için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Erken Rezervasyonla Yurtiçi Turlar için ilk yorumu yapabilirsin.