Gaziantep Yılbaşı Programları 2016

Gaziantep Yılbaşı Programları 2016; Gaziantep’te yeni yıla girecekseniz, şehrin yöresel lezzetlerinin en güzel sunulduğu, şehrin yöresel müziğinin tavan yaptığı yerleri tercih edebilirsiniz.

Gaziantep Yılbaşı Programları 2016

Gaziantep’te yılbaşı ayrı bir güzel olur. Gerek müziği ile, gerekse insanlarının eğlence anlayışı ile, yeni yıla kutlamaları burada apayrı geçmektedir.

Gaziantep yılbaşı programları ile ilgili çok fazla bir bilgi verilmemektedir. Sizlere sadece yılbaşına özel program yapan yerlerin adres ve telefon listelerini sunacağız. Bu numaralardan bilgi almanız mümkündür. Yılbaşı galasında neler yapılıyor, neler dahil, neler değil, kişi başı ücretleri ne kadar, rezervasyon yaptırmak gibi işlemler için telefon numarasını aramanız yeterli. İyi seneler diliyoruz….

Adres telefon 0342-326 65 65 Ali Fuat Cebesoy Blv n.32 Şehitkamil Gaziantep

  • Gaziantep Dedeman Hotel Yılbaşı Porgramları 2016

Adres telefon 0342-211 66 00 Nesimi Dist. Gaziantep Ave n.160 Gaziantep

Gaziantep Yılbaşı Programları Resimleri

Bir önceki yazımız olan Bağcılar’da Gezilecek Yerler başlıklı makalemizde Bağcılar Gece Hayatı, Bağcılar Otelleri ve Bağcılar Resimleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Google Aramaları:

  • gaziantep yılbaşı programları 2016

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Gaziantep Yılbaşı Programları 2016 için yorumda bulun

    Gaziantep Yılbaşı Programları 2016 için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Gaziantep Yılbaşı Programları 2016 için ilk yorumu yapabilirsin.