İskelet Sahilleri

İskelet Sahilleri; çok tehlikeli olmasıyla bilinen bir sahil olan İskelet Sahillerinde, gemi enkazları ve batan gemiden çıkan eşyaların sahile vurmasıyla oluşan bir eşya kalıntıları, yani batan geminin malları bulunmaktadır.

İskelet Sahilleri

Afrika’nın kıyı şeridinde yer alan İskelet Sahilleri, Atlantik Okyanusunun sahili de olmaktadır. Bu sahile yıllar yıllar evvel gelen kâşif ve doğa bilimcisi Charles John Andersson’un İskelet Sahilleri ile ilgili düşüncesi şu olmuş; “tüyler ürpertici bir duygu ve korku.”

Bu sahilin az ötesinde rüzgârın esintisi ile şekillenen kayalar bulunmaktadır. Bu bölgeye gidip görmeniz için hiçbir sebep yoktur. Sadece ölümün bile böyle bir bölgeye sürgün edilmekten daha iyi olduğunu bilin yeter.

İskelet Sahilleri Resimleri Görselleri >>>>>>>>

Bir önceki yazımız olan Dades Koyağı başlıklı makalemizde Dades Koyağı, Dades Koyağı Hakkında Bilgi ve Dades Koyağı Resimleri Görselleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Google Aramaları:

  • Lihtenştayn

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. İskelet Sahilleri için yorumda bulun

    İskelet Sahilleri için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak İskelet Sahilleri için ilk yorumu yapabilirsin.