Kadıköy Yılbaşı Programları 2015

Kadıköy Yılbaşı Programları 2015; İstanbul’un dört bir yanında olduğu gibi Kadıköy yılbaşı programları de yeni yıla eğlenerek girmek isteyenler için oldukça değişik ve eğlenceli seçenekler sunmaktadır.

Kadıköy Yılbaşı Programları 2015

Samimi ortamı, lezzetli sofraları ve muhteşem eğlencesi ile Kadıköy’ün gözde mekânlarından Rüküş Meyhane, Kadıköy yılbaşı programlarının vazgeçilmez adreslerindendir. DJ Bilal’in eğlenceli sahnesi ve oryantal Nuran Sultan’ın kıvrak dansları ile eğlencenin dozunun hiç düşmeyeceği mekân, yeni yıla farklı bir tatla girmenin en iyi yollarındandır. Akşam 21.00’de başlayacak olan yılbaşı eğlencesi saat 03.00’e kadar sürecektir. Yemekten fasıla pek çok eğlencenin yer aldığı gecede Gökhan Ediz’in şarkılarıyla coşmak için kişi başı 225 TL ödemek yeterlidir.

<<<  Kadıköy Yılbaşı Programları Burada  >>>

Marilyn Monroe, Lady Gaga, Amy Winehouse, Charlie Chaplin Frank Sinatra gibi dünyaca ünlü yıldızların resimleri ile süslenen 360 East Moda adlı mekân da efsane yıldızlarla yeni yıla girmeyi vadetmektedir. Farklı bir tasarım ve konsept yaratan mekân mükemmel lezzetler, kokteyller ve gece boyunca devam eden özel şovlarla yılbaşı gecenizi mükemmelleştirmektedir. Dünyaca ünlü yıldızların şarkıları ile müziğin keyfini yaşayıp kimi zaman romantikleşip kimi zaman çılgınlaşarak geçireceğiniz gece sevdiklerinizle nefes kesen bir yılbaşı geçirmenizi sağlayacaktır. Hollywood eğlencelerini aratmayacak olan kutlamada DJ ve şovlarla yeni yıla girmenin tadını çıkarabilirsiniz.

Kadıköy rıhtımında yeni yıla girmek isteyenler için ise Hotel Eysan farklı ve cazip bir mekândır. Yemekten içkiye, fasıldan oryantal gösterisine, DJ performanslarından dansçılara pek çok eğlenceli seçeneğin sunulduğu Hotel Eysan’da yeni yıla girmek ise sadece 125 TL’dir.

Kadıköy Fasıl Restoran da yılbaşının vazgeçilmez klasiklerindendir. Filiz Can ve Metin Günay’ın sahneleri, özenle hazırlanmış menüsü, zengin meze çeşitleri, sınırsız içki, yılbaşı pastası ve hindi dolması ile pek çok eğlencenin bir arada sunulduğu hizmetin fiyatı ise 145 TL’dir.

Kadıköy’ün en güzel mekânlarından olan Kallavi Restoran&Bar ise en favori yılbaşı mekânları arasında yer almaktadır. Limitsiz yerli içki, mükemmel lezzetteki yemekler, ara sıcaklar, mezeler, çerezler, Cengiz Türkmen eşliğindeki fasıl, Popçu Aslı, Oryantal Arzu ve özel sürprizlerle kaliteli ve eşsiz bir yeni yıl geçirmek isteyenlerin tercihidir.

Kadıköy yılbaşı programları İstanbul’un yılbaşı kutlamalarında önemli yere sahiptir.

Bir önceki yazımız olan Büyükada Yılbaşı Programları 2015 başlıklı makalemizde Akasya Restoran, Anadolu Kulübü ve Büyükada Yılbaşı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Kadıköy Yılbaşı Programları 2015 için yorumda bulun

    Kadıköy Yılbaşı Programları 2015 için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Kadıköy Yılbaşı Programları 2015 için ilk yorumu yapabilirsin.