Kayseri Yılbaşı Programları 2015

Kayseri Yılbaşı Programları 2015; Yılbaşı eğlencelerinin her yıl muhteşem bir şekilde kutlandığı tüm dünyada farklı eğlence programları hazırlanmaktadır. Ülkemizde de pek çok ilde hazırlanan programlar arasında yer alan Kayseri yılbaşı programları oldukça eğlenceli saatler geçirmeyi sağlamaktadır.

Kayseri Yılbaşı Programları 2015

Kayseri yılbaşı programları arasında önemli bir yere sahip olan Hilton Otel de unutulmaz bir geceye imza atmakta. Kayseri Hilton Otel, üç farklı mekânda hazırladığı programlarla her yaştan müşterilerine farklı bir eğlence sunmakta. Erciyes Balo Salonunda hazırlanan programda Akut Alpat orkestrası eşliğinde solist Gözde sahne alacak. Ayrıca Erciyes Balo Salonunda hazırlanan Urfa sıra gecesi ve muhteşem yılbaşı yemeğinin fiyatı kişi başı 120 TL olacak. 12. katta bulunan Kale Roof Bar’da ise başka bir eğlence bulunmakta. Grup Bass-Tone ve solist Betül eşliğinde eğlenilecek olan gecede 2 standart yerli ve yabancı içecek dâhil 59 TL’ye eğlenmek mümkün. Ayrıca bir başak mekân olan Park Disco’da ise limitsiz yerli ve yabancı içecek dâhil fiyat sadece 79 TL’dir.

<<<  Kayseri Yılbaşı Programları Burada  >>>

Kayseri’nin bir başka mükemmel mekânı Erciyes Grand Eras Otel de konukları için yılbaşına özel bir program hazırladı. Erciyes Dağı’nın zirvesine hâkim manzarası ile Grand Eras Otel, çeşitli sanatçıların sahnesi ve özel DJ performansı ile dans ve eğlence dolu bir gece geçirmenizi sağlayacak. Özel yılbaşı menüsü, limitsiz yerli içki, sabaha karşı çorbası ile bu özel mekânı tercih edenlerin ödeyeceği fiyat da gayet cazip. Konaklama haricinde 89 TL ödemek zorunda olmak herkese bu mekânda eğlenebilme fırsatı sunmaktadır.

Mirada Del Lago Erciyes Otel’de de yılbaşı kutlamak bir ayrıcalık olacaktır. Limitsiz yerli alkol, oryantal gösterileri, sanatçı konserleri ve muhteşem bir eğlence ile yeni yıla merhaba demenin fiyatı ise sadece 150 TL’dir.

Kayseri’nin Talas ilçesindeki Seyir Cafede de kentin ışıklarını kuş bakışı izleyerek yeni yıla girilecek farklı bir eğlence bulunmakta. DJ performansı eşliğinde yenecek olan yılbaşı yemeği, içkiler ve muhteşem Kayseri manzarasına ödeyeceğiniz tutar da 49 TL olup oldukça caziptir.

Türkiye’nin en önemli kış sporları merkezinden biri olan Kayseri’de yeni yıla girmek hem hoş hem de farklı bir deneyim olacaktır.

Bir önceki yazımız olan Beylikdüzü Yılbaşı Programları 2015 başlıklı makalemizde Beylikdüzü Big Boss Concept, Beylikdüzü Özgürlük Meydanı ve Beylikdüzü Yılbaşı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Kayseri Yılbaşı Programları 2015 için yorumda bulun

    Kayseri Yılbaşı Programları 2015 için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Kayseri Yılbaşı Programları 2015 için ilk yorumu yapabilirsin.