Kilyos’a Nasıl Gidilir?

İstanbul’un Avrupa yakasındaki en güzel ilçelerinden biri olan Kilyos, özellikle yaz aylarında son derece yoğun ziyaret alan yerlerden biridir. Yazın; Karadeniz’in muhteşem denizinde, kum ve güneşle geçecek eşsiz saatler için İstanbullular bu şirin beldeye akın akın gitmektedirler.

Kilyos’a Nasıl Gidilir?

Kilyos’a her şekilde rahatlıkla erişim mümkündür. Toplu taşıma ile erişim için metronun son durağı olan Hacıosman’dan direkt Kilyos’a sefer düzenleyen 151 No’lu otobüs oldukça uygun bir seçenek teşkil etmektedir. Sarıyer’den Kilyos’a dolmuşlar kalktığı için bu ilçeye ulaşmak, Kilyos’a gitmek için yeterlidir. Sarıyer’e başta Beşiktaş ilçesi olmak üzere Taksim, Kabataş gibi merkezlerden kalkan otobüsler ile erişim söz konusudur.

Özel araçla Kilyos’a gitmek için iki seçenek bulunmaktadır. Maslak’tan geçerek Sarıyer’e kadar giderek oradan Kilyos yoluna geçmek mümkün olduğu gibi; Sarıyer’e varmadan yer alan Kilyos sapağından içeri girerek, Sarıyer içine girmeden, ormanlık yol üzerinden gitmek de olası seçeneklerden biridir. Her ne kadar “ormanlık yol” denilse de bu yol da asfalttır ve çam kokuları arasında gerçekleşen yolculuk ile son derece de keyiflidir.

Kilyos Foto Galerisi

Bir önceki yazımız olan Bodrum Otelleri İletişim Bilgileri başlıklı makalemizde Bodrum Otelleri Foto Galerisi, Bodrum Otelleri İletişim Bilgileri ve Caliente Bodrum Resort hakkında bilgiler verilmektedir.

Google Aramaları:

  • kilyosa nasıl gidilir

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Kilyos’a Nasıl Gidilir? için yorumda bulun

    Kilyos’a Nasıl Gidilir? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Kilyos’a Nasıl Gidilir? için ilk yorumu yapabilirsin.