Kocaeli Yılbaşı Programları 2015

Kocaeli Yılbaşı Programları 2015; Kocaeli yılbaşı programları arasında en fazla tercih edilen mekanlar muhteşem doğasıyla Kartepe’de yer almaktadır. Eşsiz kar manzarası, lezzetli yemekleri ve muhteşem eğlenceleri tercih edilen Kartepe otelleri yeni yılın en iyi şekilde kutlanmasını sağlamaktadırlar.

Kocaeli Yılbaşı Programları 2015

Green Park Kartepe Resort da ünlü müzisyen Erhan Tekyıldız ile yeni yıla merhaba demektedir. Yeni yıl kokteyli, muhteşem yılbaşı yemeği, orkestra Moonlight ve Erhan Tekyıldız ile yeni yıla mutlu girmenin yolu buradan geçmektedir.

Sapanca Resort ise yeni yıl eğlencesinin bir başka adresidir. 19.30- 20.00 arası yılbaşı kokteyli, 20.00- 21.00 arası canlı müzik ve çeşitli eğlencelerle akşam yemeği, 21.00- 22.00 Grup Son Romantikler eşliğinde muhteşem müzik gecesi, 22.15- 23.00 Ahmet Selçuk İlkan ve Grup Son Romantiklerle romantizmin doruklarına ulaşacaksınız. 23.00- 23.30 arasında ise oryantal Asu sizleri coşturacak. Saatler tam olarak gece yarısını gösterdiğinde ise hep birlikte kadehler kalkacak. Sabahın ilk ışıklarına kadar devam edecek olan yılbaşı kutlamasında sizleri zevke doyuracak pek çok eğlence bir arada sunulacak.

<<<  Kocaeli Yılbaşı Programları Burada  >>>

Kocaeli yılbaşı programlarının vazgeçilmezlerinden olan Kartepe kayak merkezlerinde yeni eğlence ritüellerinden biri de akşam kar partileridir. Bembeyaz pistleri, son ses çalan müzikleri, danslar, sucuk ekmekler ve havai fişek kutlamaları ile Kartepe yılbaşı partileri sizleri de beklemekte.

Türkiye’nin en önemli kayak merkezlerinden olan Kartepe, Kocaeli yılbaşı programlarında da eğlencenin akışını değiştirmektedir. Nikomedya Balo Salonu ve Körfez Bar’da eğlence tüm hızıyla sürmekte. Oryantal Show, fasıl ekibi ve canlı müzik performanslarının olacağı mekanlarda Zeynep, Semen ve Grup Nostalji sahne alacak. 300 liradan 800 liraya kadar değişen fiyatlarda gecelik paketler de 600- 800 liradır.

Kocaeli’nin önemli mekanlarından Ramada Plaza’da ise Grup Pandora ve Meral Azizoğlu sahne alacak. DJ performanslarının ve oryantal gösterilerinin yanı sıra farklı gösteri ve eğlencelere de yer verilecek. 139 liradan başlayan fiyatlarla kapılarını yılbaşı eğlencesi için açan mekanda eğlence sabahın ilk ışıklarına kadar devam edecek.

Siz de 5 yıldızlı Kocaeli yılbaşı programlarını görmeden plan yapmayın ve başka bir yere rezervasyon yaptırmayız.

Bir önceki yazımız olan Şanlıurfa Yılbaşı Programları 2015 başlıklı makalemizde Halepli Bahçe, Hasbihal Cafe ve Mozaik Cafe hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Kocaeli Yılbaşı Programları 2015 için yorumda bulun

    Kocaeli Yılbaşı Programları 2015 için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Kocaeli Yılbaşı Programları 2015 için ilk yorumu yapabilirsin.