Konya Yılbaşı Programları 2015

Konya Yılbaşı Programları 2015; Konya deyince akla ilk gelen sema gösterileridir. Fakat Konya yılbaşı programları oldukça zengin ve eğlenceli geçmektedir. Pek çok mekân yılbaşı kutlamaları için oldukça hoş eğlenceler düzenlemektedir.

Konya Yılbaşı Programları 2015

Konya yılbaşı programları kapsamında eğlenceli bir gece geçirmek için Club Inferno Konya, eğlencenin tam adresidir. DJ Berna Öztürk ise yeni yıl partisini coşturacak olan isim. Eğlence için Konya’nın vazgeçemediği en önemli isim olan Clup Inferno Konya, Djane Berna Öztürk’ün yanı sıra ünlü DJ Yasin Keleş ile de oldukça eğlenceli bir yılbaşı partisine imza atacak.

Konya Rixos Otel de yılbaşı eğlencesinin bir başka mekânı. Antalya’dan sonra Konya’da da eğlencenin adı olmaya devam eden Rixos Otel muhteşem bir yeni yıl partisine hazırlanmakta. Ünlü DJ’leri ve çılgın eğlencesiyle Konya’nın yeni yüzü olan mekân yeni yıla girmenin en eğlenceli adı.

<<<  Konya Yılbaşı Programları Burada  >>>

Carpe Diem Cafe de yılbaşı eğlencesinde eşsiz bir ortam hazırlamakta. Ünlü DJ’lerin gecesi coşturması, yerel sanatçılarla tüm gece sürecek olan canlı müzik ve oryantal gösterileri yılbaşı gecesine damga vuracağa benziyor.

La Strada Cafe ise hem enfes bir gala yemeği hem de muhteşem bir eğlencenin en önemli adreslerinden. Çeşitli gösterilerin sunulacağı gecede oryantal Didem sahne alırken canlı müzik performansları da eşsiz olacak.

Aslında Noel kavramı bizim kültürümüzde olmasa da yine de her yıl yılbaşını eğlenerek geçirmek istemekteyiz. Çam ağaçlarının ve ışıl ışıl ampullerin süslediği sokaklar, Noel baba kıyafetinde insanlar herkese farklı bir keyif vermekte, bir nebze de olsa sorunlarımızdan kurtulmamızı sağlamaktadır. Konya’nın ödüllü restoranı Hümayun de yılbaşı kutlamalarına hız veren bir mekândır. Lezzetli menüleri, fasıl müziği, oryantal gösterileri ve daha pek çok eğlencesi ile sevdiklerinizle unutulmaz saatler geçirerek yeni yıla girebilirsiniz. Limitsiz içki ve özel galası menüsü ile mekânın fiyatı kişi başı 95 TL’dir.

Şehrin en yüksek mekânı 101 Bar&Lounge ise özel gala menüsü, canlı müziği, DJ performansları ile Konya’ya yüksekten bakarak yılbaşı kutlamak isteyenlerin mekânıdır. Hem damaklara hem de kulaklara hitap eden mekânın fiyatı ise kişi başı 125 TL’dir.

Bir önceki yazımız olan Kocaeli Yılbaşı Programları 2015 başlıklı makalemizde Green Park Kartepe Resort, Kocaeli Yılbaşı ve Kocaeli Yılbaşı Programları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Konya Yılbaşı Programları 2015 için yorumda bulun

    Konya Yılbaşı Programları 2015 için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Konya Yılbaşı Programları 2015 için ilk yorumu yapabilirsin.