Kuşadası Otelleri

Aydın iline bağlı en popüler ilçelerden biri olan Kuşadası, ülkemizin en gözde tatil beldelerinden biridir. Yurt içinden ve yurt dışından yoğun şekilde ziyaret alan ilçede ortaya çıkan konaklama gereksinimine, birbirinden güzel ve kaliteli Kuşadası otelleri yeterince karşılık vermektedir.

Kuşadası Otelleri

İlçenin gözde otellerinden bazıları şu şekildedir:

Korumar Otel: 14 Bin Metrekare alana kurulu olan otel, Kuşadası şehir merkezine yaklaşık 2 Km mesafede yer almaktadır. İzmir Adnan Menderes Havalimanı’na 70 Km uzaklıkta bulunan otel toplam 272 odası ve “her şey dahil” konsepti ile hizmet vermektedir.

Ephesia Resort Hotel: Şehir merkezine 7 Km mesafede yer alan otel, “her şey dahil” konsepti ile hizmet vermektedir. 109 Metre uzunluğunda, mavi bayraklı, kum plaja sahip olan tesis; havaalanına da yaklaşık 75 Km uzaklıktadır.

Fantasia Hotel Kuşadası: Kuşadası merkeze 5 Km mesafede yer alan otel, denize sıfır konumdadır. 150 Metre uzunluğunda özel plajı bulunan otel; toplam 22 Bin Metrekare alan üzerinde kurulu olup, 331 odası ve “her şey dahil” konsepti ile hizmet vermektedir.

Kuştur Club Holiday Village: Şehir merkezine 3 Km, havaalanına 70 Km mesafede yer alan otel, “her şey dahil” konsepti ile faaliyet göstermektedir. 200 Metre uzunluğunda kum plaja sahip tesiste toplam 450 oda bulunmaktadır.

Kuşadası’nda faaliyet gösteren diğer otellerden bazıları şu şekildedir:

  • Sentinus Beach Hotel
  • Grand Belish Resort & SPA
  • Palm Wings Beach Resort & SPA
  • Richmond Ephesus Hotel
  • Aqua Fantasy Hotel, vb.

Kuşadası Otelleri Foto Galerisi

Bir önceki yazımız olan Didim Gece Hayatı başlıklı makalemizde Didim Gece Hayatı ve Didim Gece Hayatı Foto Galerisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Google Aramaları:

  • kuşadası otelleri

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Kuşadası Otelleri için yorumda bulun

    Kuşadası Otelleri için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Kuşadası Otelleri için ilk yorumu yapabilirsin.