Madagaskar Tsigny Diyarı

Madagaskar Tsigny Diyarı; Afrika’nın hemen sağında bulunan bir ada olan yer, çok büyük olmamasına rağmen,  dünyada gezilecek en güzel yerlerin başlarında gelmektedir.

Madagaskar Tsigny Diyarı

Vahşi doğayı seven adrenalin tutkunlarının cesaret edebileceği kadar tehlikeli bir yerdir Madagaskar Tsigny Diyarı. Aynı zamanda dünyadaki en vahşi hayvanların sığınağı haline gelen adada, tehlikeli kireç taşları, iğneler, nadir bulunan kuş ve diğer hayvanlar için korunak halinde ve muhteşem bir manzaraya sahip olmaktadır.

Çok sivri zirveler, doğa tutkunlarının tırmanmak isteyip te çok ender kişilerin cesaret edeceği yerlerdir. Yer altı nehirleri, mağaralar, doğa harikası bir yer olup, doğaseverlerin mutlaka ama mutlaka görmesi gereken yerlerdir. Birçok vahşi hayvanın arasından birsi de çubuklu kirpilerdir. Çubuklu kirpiler dikenlerini sadece korunma amaçlı değil, iletişim amaçlı da kullanmaktadırlar…

Madagaskar Tsigny Diyarı Resimleri Görselleri >>>>>>>>>

Bir önceki yazımız olan Dades Koyağı başlıklı makalemizde Dades Koyağı, Dades Koyağı Hakkında Bilgi ve Dades Koyağı Resimleri Görselleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

İlginizi Çekebilir bu yazı ile alakalı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir