Miami – Miami Gezilecek Yerler

Dünya’nın birçok ülkesini gezip görmüşseniz bile Miami’nin bu tropikal havasını, muhteşem denizini ve tabi ki gece eğlencelerini kaçırmamanızı öneririz.

Miami Nerede – Miami’de gezilecek yerler

Florida’nın en önemli şehirlerinden birisi olan Miami, Amerika’nın güneydoğu ucunda bulunmaktadır. Ayrıca Atlantik Okyanusu kıyılarında bulunmaktadır. Tropik bir iklimi bulunmaktadır, sıcaklık, serin rüzgârlar ve harika güneşi kemiklerinizde hissedeceksiniz. Her yıl yaklaşık 10 milyon turist gelmektedir, Kübalı ve Kolombiyalı göçmenlerin çoğunlukta olmasıyla beraber, dünyadan birçok turistin uğrak yeri olan Miami, dünyanın en önemli kruvaziyer merkezi olarak bilinir. Geçim kaynağını turizmden sağlayan Miami’nin nüfusu yaklaşık 500 bin civarındadır.

Miami Hakkında Bilgi – Miami Gece Hayatı

Miami’de gezilecek yerler; sahilleri (Miami beach), doğal su kaynakları, akarsuları, gölleri, Biskeyn Körfezi, alış-veriş merkezleri, tekne turları, yat turları, bot turları, deniz uçağı turları,, yani kısacası buraya gelip te eğlenmeden giden kimseyi göremezsiniz. Miami’de kesinlikle görmeden gitmeyeceğiniz bazı yerler sırasıyla şöyledir, Maimi Deniz Akvaryumu, Zoo Miami, Coral Castle, American Airlines Arena, Jungle İsland, Marlins Park, Fairchild Tropical Botanic Garden, Intracoastal Waterway, Freedom Tower, Miami Science Museum, Oleta River State Park, Inter Continental Miami…

Miami Hava Durumu

Ortalama hava tahmini, 25 derece, nem %84, saati Türkiye saatinden 5 saat geri olmaktadır.

Miami Resimleri

Google Aramaları:

  • miami
  • miami gezilecek yerler

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Miami – Miami Gezilecek Yerler için yorumda bulun

    Miami – Miami Gezilecek Yerler için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Miami – Miami Gezilecek Yerler için ilk yorumu yapabilirsin.