Mont-aux Kaynakları

Mont-aux Kaynakları; en bereketli tepeler olmasıyla beraber, Güney Afrika’nın sınırına yakın yerde, Lesoto’nun hemen üzerinde yer almaktadır. Mont-aux Kaynakları tepeleri 3200 metreyi aşan bir yüksekliğe sahiptir.

Mont-aux Kaynakları

Maceracı dağcılar için, çok zorlu ve ürkütücü bir tepe olmaktadır. Çok ama çok profesyonel olmadığınız sürece buraya tırmanmak hayatı tehlike sonucuna ulaştırır. Bu nedenle, tırmanma parkuru olarak daha emniyetli yerler seçebilirsiniz.

Bütün ürküntüsüne ve tehlikesine rağmen tırmanmayı başaranları ıssız bir görüntü bekler, ıssız fakat bir o kadar da huzurlu…

Tarihini araştırırsanız eğer ki, çok kanlı bir geçmişi bulunan Mont-aux Kaynaklarında, babunlar da dâhil olmak üzere birçok hayvan yaşamaktadır.

Mont-aux Kaynakları Resimleri Görselleri >>>>>>>>>

Bir önceki yazımız olan Dades Koyağı başlıklı makalemizde Dades Koyağı, Dades Koyağı Hakkında Bilgi ve Dades Koyağı Resimleri Görselleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

İlginizi Çekebilir bu yazı ile alakalı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Mont-aux Kaynakları için yorumda bulun

    Mont-aux Kaynakları için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Mont-aux Kaynakları için ilk yorumu yapabilirsin.