Nevşehir Kapadokya Yılbaşı Programları 2016

Nevşehir Kapadokya Yılbaşı Programları 2016; yılbaşı denince akla ilk gelen, noel baba, kardan adam, çam ağacı ve hediyeler… Bu nedenle yılbaşı eğlencesi en güzel Kapadokya’da olur…

Nevşehir Kapadokya Yılbaşı Programları 2016

Nevşehir il merkezi ve bütün ilçeleri de dahil olmak üzere, yılbaşını en güzel kutlayan mekanlara sahiptir. Zaten kendisinden doğal bir güzelliğe sahip olan bölge, otel, bar ve restoranlarında yapılan bazı yılbaşı programları aşağıdaki gibidir.

Adres telefon 0384-511 67 21 Yeni Mh. Kızılırmak Cd. No.15 Kuşadası Mevkii Nevşehir

Arif & Deniz ve orkestrasının sahne alacağı mekanda, gece yarısından sonra Dj Bünyamin sahne alacak. Çok özel ve güzel lezzetleri ile, sürpriz kutlamaları ve çekilişiyle sizlere özel bir gece hazırlanmıştır. Kişi başı ücret bilgilerini telefonlarından öğrenebilirsiniz…

  • Perissia Otel Yılbaşı Programları 2016

Adres telefon 0384-434 12 93 Mehmet Dinler Blv 25 Ürgüp Nevşehir

Pınar Dilşeker’in sahne alacağı otelde, zengin menü ve sınırsız tarifesi ile yılbaşı kutlamanız harika geçecek. Unutulmaz bir yeni yıl eğlencesi yaşayacağınız mekanda, eşsiz lezzetleri, ara sıcakları, mezeleri ve yerli yabancı içkisiyle fevkalade bir yılbaşı olacağından eminiz. Herkese hitap etmek açısından bol tarifeli olduğu için kişi başı ücret hususunu telefonlardan öğrenebilirsiniz.

  • Kozaklı Termal Otel Yılbaşı Programları 2016

Adres telefon 0384-471 23 00 Kaplıcalar Mevkii Ftr Hastanesi Karşısı Kozaklı Nevşehir

Türk gecesi, yeni yıl kutlaması, Kapadokya gezisi, Spa ve kaplıca etkinliği ile, konaklamalı yeni yıl kutlaması en güzel bu mekanda olmaktadır. Farklı fiyat seçenekleri ile program hakkında bilgi almak isterseniz telefonlardan ulaşabilirsiniz.

  • Taşsaray Otel Yılbaşı Programları 2016

Adres telefon 0384-341 28 67  –  0533-436 39 88

Kişi başı 150 TL olan mekanda, konaklamalı seçeneği tercih edenler için 250 TL olmaktadır. Bu fiyata sınırsız alkollü alkolsüz içecekler, meze çeşitleri, gece yarısı köçek show ve ilerleyen saatlerde mangalda sucuk dahildir.

Nevşehir Kapadokya Yılbaşı Programları Resimleri

Bir önceki yazımız olan Beykoz Görülecek Tarihi Yerler başlıklı makalemizde Beykoz Disko Bar Gece Hayatı, Beykoz Gezilecek Yerler ve Beykoz Görülecek Tarihi Yerler hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Nevşehir Kapadokya Yılbaşı Programları 2016 için yorumda bulun

    Nevşehir Kapadokya Yılbaşı Programları 2016 için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Nevşehir Kapadokya Yılbaşı Programları 2016 için ilk yorumu yapabilirsin.