Nişantaşı Yılbaşı Programları 2015

Nişantaşı Yılbaşı Programları 2015; Şişli Belediyesi ve Star TV ana sponsorluğunda hazırlanan Nişantaşı yılbaşı programları halka açık organizasyonları ile yüzlerce kişinin Nişantaşı’na dolmasına sebep olmaktadır.

Nişantaşı Yılbaşı Programları 2015

Yılbaşı izdihamının yaşandığı Nişantaşı’nda mağazalar, restoranlar, oteller ve tüm mekânlar yeni yılı karşılamaya hazırlanmaktadırlar. Nişantaşı’nda Sokak organizasyonu ile sokakları dolduracak olan halk para vermeden eğlenmenin tadını çıkaracak. Sanatçıların sahne aldığı, havai fişek ve konfetilerin gökyüzünü aydınlattığı eğlenceli bir gece için Nişantaşı yılbaşı programları kaçırılmaz bir fırsat sunmaktadır. Sokaklarda kutlanacak olan yılbaşının yanı sıra maddi durumu iyi olan kişiler de Nişantaşı’nın gözde mekânlarını dolduracaklardır.

<<<  Nişantaşı Yılbaşı Programları Burada  >>>

Chocolate Cafe, The House Cafe, Pizzeria 14, Kırıntı, Den Cafe, Laviecafe, Steve, Tartin gibi cafe ve barlar da yılbaşı gecesi Nişantaşı’nda gidilecek eğlence yerleri arasında yer almaktadır.

1949 yılından bu yana Nişantaşı’nda gece hayatı eğlencesinde hizmet veren Kervansaray Restoran ve gece kulüp de yılbaşı gecesi için oldukça iyi bir seçim olmaktadır.

Dünyadaki diğer büyük şehirlerde olduğu gibi İstanbul’da da Nişantaşı’nda düzenlenen dev eğlence öğle saatlerinde başlayacak. Öğlen 12.00 ile 17.00 arasında Virgin Radio DJ, 17.M00- 18.00 arası Brent Sinclair ‘Chrismast Journey Party’, 18.00- 19.00 Brenda, 19.00- 20.30 Mr. Voice, 21.00- 22.00 arasında Gieselle Gül Tavilson- Toygun Sözen, 23.00- 23.30 DJ Mert Levent ile Carnaval de Turco halkı coşturacak olan programlardır. Saatler tam olarak gece yarısını gösterdiğinde ise müthiş havai fişek gösterileri başlayacaktır.

Rengârenk süslenen Nişantaşı’nda eğlence sabahın ilk ışıklarına kadar sürecek. Şişli Belediyesi ve pek çok İstanbullu yeni yıla bir kış masalı yaşanacak olan Nişantaşı’nda girecek. Binlerce insanın eğlenmesini sağlamak için Abdi İpekçi Caddesine kurulan dev sahne tüm gece coşmak için hiç boş kalmayacak. 300 ağacın 30 bin metre uzunluğundaki eri lambalarla aydınlatılan ve20 adet 3 metre boyundaki avize ile ihtişamını ve görkemini daha da belli eden Nişantaşı tasarlanan konsept ile yeni yıla muhteşem girecek. Ülkemizi tüm dünyada en mutlu şekilde temsil etmek adına düzenlenen Nişantaşı yılbaşı programları tüm Türkiye’nin en özel ve en güzel partisine tanıklık edecek.

Bir önceki yazımız olan Kadıköy Yılbaşı Programları 2015 başlıklı makalemizde 360 East Moda, Hotel Eysan ve Kadıköy Fasıl Restoran hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Nişantaşı Yılbaşı Programları 2015 için yorumda bulun

    Nişantaşı Yılbaşı Programları 2015 için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Nişantaşı Yılbaşı Programları 2015 için ilk yorumu yapabilirsin.