Palandöken Yılbaşı Programları 2015

Palandöken Yılbaşı Programları 2015; Yeni yıla gündüzleri kayak yaparak, geceleri ise sıcacık şöminenin başında içeceklerini yudumlayarak girmek isteyenler için Erzurum Palandöken yılbaşı programları oldukça iyi bir seçenektir.

Palandöken Yılbaşı Programları 2015

Ülkemizin en büyük kayak ve kış sporları merkezlerinden olan Palandöken’de yılbaşı kutlamak farklı ve hoş bir deneyimdir. Onlarca lüks otel arasında en iyi Palandöken yılbaşı programlarını hangisi hazırlıyor gelin birlikte bir göz atalım. Palandöken de Dedeman Otel’de kışın tadını çıkarırken sıcacık bir ortamda sevdiklerinizle yeni yılı karşılayabilirsiniz. Partilerin, canlı müziğin, oryantal gösterilerinin ve daha pek çok eğlencenin bir arada yaşandığı Dedeman Otel’de yılbaşı kutlamak için yapmanız gereken tek şey önceden rezervasyon yaptırmaktır. Dedeman otelinde harika bir yılbaşı geçirmenin bedeli ise 1000 TL’den başlamaktadır.

<<<  Palandöken Yılbaşı Programları Burada  >>>

Yeni yıla kayak merkezinde karlar altında girmek isteyenler eğlenecekleri tek gece için kişi başı 300 TL’yi gözden çıkarmalıdırlar. Hem yeni yıla girelim hem de tatil yapalım diyenler ise kişi başı 2 bin lira bir rakamdan vazgeçmek zorundadırlar.

Doğa güzelliklerinin hâkim olduğu Palandöken ise Türk müşterilerinden daha çok Rus, Ukraynalı ve Hollandalı turistleri ağırlamakta. Polat Renaissance Erzurum Hotel erken rezervasyonlar nedeniyle erkenden dolmaktadır. Otelde 2 gece konaklama, yeni yıl partisi, yemek ve eğlencenin tutarı ise kişi başı 600 liradan başlayan fiyatlarla sunulmaktadır.

Tatili daha uygun fiyata getirmek isteyenler için ise en iyi alternatif butik otel tarzındaki Palan Oteldir. Bir gecelik konaklama ve yılbaşı galası için çiftler Palan Otele 450 TL ödemek zorundadırlar.

Bir başka yeni ve butik otel tarzındaki otel de Ski Resort Dedeman ise sadece yabancı turistler için bile yer bulamamaktadır.

Palandöken’de yılbaşı kutlamak için isteğe bağlı olarak günübirlik eğlencelere katılmak da mümkündür. Konaklamadan sadece yılbaşı galasına katılmak isteyenler ise kişi başı 200 TL gibi bir rakamı gözden çıkarmaktadırlar. Palandöken de karların altında bembeyaz ve saf duygularla yeni yıla girmek için yüzlerce kişi Erzurum’a gelmektedirler. Saatler gece yarısını gösterdiğinde meşalelerle karlar üstünde şarkı söyleyenler, oryantal gösterileri ile coşanlar, çekililer ve canlı müzikle eğlenenler Palandöken’de bir araya toplanmaktadırlar.

Bir önceki yazımız olan Kayseri Yılbaşı Programları 2015 başlıklı makalemizde Erciyes Grand Eras Otel, Kale Roof Bar ve Kayseri Hilton Otel hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Palandöken Yılbaşı Programları 2015 için yorumda bulun

    Palandöken Yılbaşı Programları 2015 için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Palandöken Yılbaşı Programları 2015 için ilk yorumu yapabilirsin.