Sakarya Yılbaşı Programları 2015

Sakarya Yılbaşı Programları 2015; Sakarya yılbaşı programlarının bu yıl ki en önemli adresi Sapanca ilçesi olacak gibi görünüyor. Turistik tesis ve restoranların bol olduğu Sapanca’da yeni yıl kutlamaları için büyük hazırlıklar yapılmakta.

Sakarya Yılbaşı Programları 2015

Sakarya’nın en önemli ilçelerinden olan Sapanca’da bulunan Güral Sapanca Otel bu yılbaşında Yonca Lodi ve Grup Karnaval ile eğlenceyi doruklara çıkaracağa benziyor. Gala yemeği, limitsiz içki ve tek gecelik konaklama dâhil Güral Sapanca Otel’in fiyatı kişi başı 700 lira civarında olacaktır.

Sakarya’nın bir başka gözde mekânı Richmond Nua Welness-Spa ise misafirleri için Superior odada konaklama, yılbaşı gala yemeği, canlı orkestra performansı, yeni yıl kahvaltısı ve spa bulunan bir paket hazırlamıştır. Bu süper eğlencenin paket fiyatı ise 600 Euro’dur.

<<<  Sakarya Yılbaşı Programları Burada  >>>

Sakarya’da konaklama ve tatil haricinde sadece yılbaşı partisi ve yemeği olan mekânlar da bulunmaktadır. Bu mekânlardan olan Özkum Restoran yılbaşı yemeği, fasıl gurubu, oryantal gösterileri ve birçok eğlenceyi sınırsız içki ile birlikte 150 TL’ye sunmaktadır.

Green Blue Restoran ise pop müzik sanatçısı Bülent Tamer, Boğaziçi Fasıl grubu, oryantal gösterileri, yemek ve sınırsız içeceği müşterilerine 145 TL’ye sunmaktadır. Gece boyunca eğlencenin ritminin hiç düşmeyeceği bir ortamda tadına doyum olmayacak bir yılbaşı geçirmek için siz de Green Blue Restoran’a rezervasyon yaptırın.

Gülizar Bahçe Restoran ise Sakarya’da içkisiz eğlenmek isteyenlerin tercih ettiği nezih bir keyif alanıdır. Yılbaşı yemeğinden canlı müziğe, çekilişlerden danslara pek çok eğlencenin sunulduğu Gülizar Bahçe Restoran’da fiyat ise oldukça cazip olup sadece 50 liradır.

Geceyi bir barda geçirmek isteyen gençler için ise Koru Bar bir alternatiftir. Fasıl gurubu, canlı müzik, oryantal gösterileri, yemek ve limitsiz içkinin bedeli ise 100 liradır.

Olimpia Restoran’da ise pop müzik sanatçısı Ahu Dinçer’in sahnesi yer almaktadır. Fasıl gurubu, canlı müzik, oryantal gösterileri, çekilişler, yemekler, tatlılar, limitsiz içkiler ve tadına doyulmaz bir eğlencenin Olimpia Restoran’daki tutarı ise kişi başı sadece 130 TL’dir.

En güzel eğlencelerin bir arada sunulduğu yılbaşı gecesinde Sakarya yılbaşı programları her mekânda birbirinden güzel ve eğlenceli geçmektedir.

Bir önceki yazımız olan Konya Yılbaşı Programları 2015 başlıklı makalemizde 101 Bar&Lounge, Carpe Diem Cafe ve Club Inferno Konya hakkında bilgiler verilmektedir.

Google Aramaları:

  • küba gece hayatı
  • isveç tarihi yerler

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Sakarya Yılbaşı Programları 2015 için yorumda bulun

    Sakarya Yılbaşı Programları 2015 için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Sakarya Yılbaşı Programları 2015 için ilk yorumu yapabilirsin.