Türkbükü Gece Hayatı

Bodrum’un gözde merkezlerinden biri olan Türkbükü (ya da Göltürkbükü) gece hayatı ile de dikkat çekmektedir. Zira, birbirinden renkli gece kulüpleri ile çılgınca yaşanan Türkbükü gece hayatı, beldeye yurt içinden ve yurt dışından birçok ziyaretçi çekmektedir. Günün ilk ışıklarına dek süren eğlenceler ile kendinden geçenleri, Bodrum’un muhteşem denizi serin suları ile kendine getirmekte oldukça iyi bir seçenek teşkil etmektedir.

Türkbükü Gece Hayatı

Beach partilerin en popüler eğlence şekillerinden biri olduğu Türkbükü gecelerinin gözde mekanlarından bazıları şu şekildedir:

Ship A Hoy: Türkbükü’nün merkezinde yer alan tesisin ismi “Denizci selamı” anlamına gelmektedir. Bir gidenin bir daha unutamadığı muhteşem gecelerin vazgeçilmez adresi olan mekanın atmosferini tanımlamaya kelimeler yetersiz kalmaktadır.

Adres: Yalı Mevkii, Göltürkbükü, Bodrum, Muğla.

Telefon: 0.252.377 50 70.

Club Maki 29: İstanbul’un gözde kulüplerinden Club 29’un Maki Hotel içinde açılan şubesi olan tesis, Tükbükü eğlencelerinin en popüler bir diğer adresini teşkil etmektedir.

Adres: Maki Hotel, Keleş Harımı Mevkii, Mimoza Sokak, No:10, Göltürkbükü, Bodrum, Muğla.

Telefon: 0.252.377 61 05.

Türkbükü Gece Hayatı Foto Galerisi

Bir önceki yazımız olan Didim Gece Hayatı başlıklı makalemizde Didim Gece Hayatı ve Didim Gece Hayatı Foto Galerisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Google Aramaları:

  • türkbükü gece hayatı

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Türkbükü Gece Hayatı için yorumda bulun

    Türkbükü Gece Hayatı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Türkbükü Gece Hayatı için ilk yorumu yapabilirsin.