Türkbükü Otelleri

Bodrum Yarımadası’nın kuzeyinde kalan bir köy olan Türkbükü, ilçenin en popüler merkezlerinden biridir aynı zamanda. Gölköy ile birleşmesi ile Göltürkbükü Belediyesini oluşturmuş olsa da Türkbükü, bu ismi ile her dönem en çok anılan turistik beldelerden birini teşkil etmektedir. Türkbükü otelleri, bu cazibe merkezine gerçekleşen seyahatlerde öne çıkan konaklama ihtiyacını giderdikleri gibi, donanımları ve konforları ile başlı başına birer cazibe merkezi durumuna yükselmişlerdir.

Türkbükü Otelleri

Türkbükü otelleri içinde öne çıkan popüler otellerden bazıları şu şekildedir:

Panorama Hotel Bodrum: Türkbükü Koyunun panoramik manzarasına hakim konumu ve bir kale tarzındaki inşası ile dikkat çeken otellerden biri olan otel; Bodrum Havaalanına yaklaşık 40 Km mesafede yer almaktadır. Bir aile tarafından işletilen samimi bir atmosfere ve konforlu bir donanıma sahip olan tesis, unutulmaz tatiller için en uygun adreslerden birini teşkil etmektedir.

Adres: Menemene Mahallesi, 190. Sokak, Göltürkbükü, Bodrum, Muğla.

Telefon: 0.252.377 51 58.

Ece Resort Bodrum: Bodrum şehir merkezine 15 Km uzaklıkta yer alan otelin havaalanına olan uzaklığı ise 45 Km kadardır. Her biri birbirinden farklı konsepte sahip şık ve konforlu toplam 30 odası ile otel, sıcacık tatiller için vazgeçilmez adreslerden biridir.

Adres: Hürriyet Caddesi, No:64, Göltürkbükü, Bodrum, Muğla.

Telefon: 0.252.357 73 88.

Lemon Garden Hotel: Limon bahçesi içine kurulduğundan bu ismi alan otel; Bodrum’daki en kendine has, en doğal ve en hoş konaklama seçeneklerinden biridir.

Adres: Şehit Gaffur Kaynar Caddesi, No:37, Göltürkbükü, Bodrum, Muğla.

Telefon: 0.252.377 54 54.

Türkbükü otelleri içindeki diğer alternatifler şu şekildedir:

  • FSM Villa Türkbükü
  • İpek Motel
  • Hotel Gizia 5 Oda
  • Costa Blu Bodrum
  • Eda Motel, vb.

Türkbükü Otelleri Foto Galerisi

Bir önceki yazımız olan Türkbükü Gece Hayatı başlıklı makalemizde Club Maki 29, Ship A Hoy ve Türkbükü Gece hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Türkbükü Otelleri için yorumda bulun

    Türkbükü Otelleri için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Türkbükü Otelleri için ilk yorumu yapabilirsin.